1400 TL'ye 144Hz Monitör Tavsiyesi

4 ms bile olsa VA mı tercih etmeliyim? Birazdan alacağım ve hala karar verebilmiş değilim. İlk kez alıyorum o yüzden oldum mu bu fiyata tam olsun istiyorum.
Ayrıca VA panellerde çok fazla ghosting oluyormuş renkler iyi hoş olacak ama böyle sorunlar olacaksa TN panele yönelmek durumundayım.
Asus VP249QGR var 144Hz 1Ms ve IPS panel ne dersiniz? Hem de 1490 TL
ASUS VP249QGR 144Hz 1Ms IPS panel olan modelini satın aldım umarım pişman olmam.

Son düzenleme:
O Samsung modelini aldık biz eve şahsen 1 ms 4ms cok farkı hissedeceğini sanmıyorum ama 144Hz DP - 1660 Super ile kullanabiliyoruz G-Sync aktif.

4 Ms bile olsa VA mı tercih etmeliyim? Birazdan alacağım ve hala karar verebilmiş değilim. İlk kez alıyorum o yüzden oldum mu bu fiyata tam olsun istiyorum.
Ayrıca VA panellerde çok fazla ghosting oluyormuş renkler iyi hoş olacak ama böyle sorunlar olacaksa TN panele yönelmek durumundayım.
ASUS VP249QGR var 144Hz 1ms ve IPS panel ne dersiniz? Hem de 1490 TL
ASUS VP249QGR 144Hz 1ms IPS panel olan modelini satın aldım umarım pişman olmam.

Ayrıca film dizi agırlıklı kullanıcaksanız 27"lere de bakabilirsiniz ama kısa mesafe de oyun için vs pek tavsiye edilmiyor ve piksellerde görünüyor rahatsız edici olabilir. 1080P 24" en ideal bence

Bunu aldık ama Hepsiburada'dan. (İçinden HDMI cıkıyor DP cıkmıyor)

Geri
Yukarı