1400 TL'ye 5500XT alınır mı?

Son düzenleme:
1650 Super ile RX5500XT arasında kalmıştım, şu an RX5500XT kullanıyorum, AMD'nin ilk sorunsuz kartı sanırım, yazılım konusunda ise gördüklerime göre Nvidia'yı 2 ye katlayabilecek düzeyde görüyorum. Radeon Software in oyun için sunduğu teknolojiler gerçekten hayat kurtaracak düzeyde.
+Overclock, Düşük Voltaj GPU, Manuel Fan ayarı gibi seçenekler bulunan performans sekmesini de belirteyim.
+Gecikme süresi ve ortalama FPS i ölçüp her oyun için önermeler yapmasını da yazayım.
Edit: Neden bu kadar gülündü anlamadım :D

Son düzenleme:
1650S her anlamda üstün 5500XT 4 GB'dan. Stabilite 1. önceliktir benim için.
Artık ezbere konuşmayı bırakmamız lazım. Şu an RX5500XT gayet stabil bir kart ve performans konusunda 1650S ve RX5500XT 4GB karşılaştırması oyundan oyuna aşırı derecede fark eden bir karşılaştırma. Anlattığım yazılım fonksiyonları ayrı bir mesele.

Artık ezbere konuşmayı bırakmamız lazım. Şu an RX 5500 XT gayet stabil bir kart ve performans konusunda 1650S ve RX 5500 XT 4 GB karşılaştırması oyundan oyuna aşırı derecede fark eden bir karşılaştırma. Anlattığım yazılım fonksiyonları ayrı bir mesele.

Ezbere değil hocam NVIDIA sürücülerinin AMD sürücülerinden daha stabil olduğunu sağar sultan bile duydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı