1400 TL'ye genel kullanım için kulaklık önerisi

İçmail Abi

Hectopat
Daha fazla  
Video izlerken ve oyun oynarken kullanılacak uzun kullanımlık kulaklık arıyorum. Masaüstünde kullanılacak. 7.1 gibi şeyler önemli değil çünkü ses kasma aşamasına gelene kadar zaten FPS oyunlarında ölmüş oluyorum. Ses kartı gibi olaylar için de anakart Gigabyte H610M h. Bir de şu var, 1000 TL'ye aldığım kulaklık da beni 2 yıl idare edecekse ben ona da tamamım.

3 yıldır Gamepower Raijin kullanıyorum. Bu yıl kardeşime de aldım ve çok memnunum. Kendim uzun süre boyunca bizzat kullandığım için içimde şüphe olmadan kulaklık arayan herkese rahatlıkla direkt öneriyorum.

Ayrıca 7.1 özelliği olan kulaklıklar kullanan kişilerin %95'i o özelliği kullanmıyor. Sanal 7.1 olduğundan ses kalitesini düşürüyor. Tamamen göz boyama.

3 yıldır Gamepower Raijin kullanıyorum. Bu yıl kardeşime de aldım ve çok memnunum. Kendim uzun süre boyunca bizzat kullandığım için içimde şüphe olmadan kulaklık arayan herkese rahatlıkla direkt öneriyorum.

Ayrıca 7.1 özelliği olan kulaklıklar kullanan kişilerin %95'i o özelliği kullanmıyor. Sanal 7.1 olduğundan ses kalitesini düşürüyor. Tamamen göz boyama.

Ne yani 1.4K bütçeye fason ürün alıp üstüne marka basan bir marka mi tercih ediyorsun?

Video izlerken ve oyun oynarken kullanılacak uzun kullanımlık kulaklık arıyorum. Masaüstünde kullanılacak. 7.1 gibi şeyler önemli değil çünkü ses kasma aşamasına gelene kadar zaten FPS oyunlarında ölmüş oluyorum. Ses kartı gibi olaylar için de anakart Gigabyte H610M h. Bir de şu var, 1000 TL'ye aldığım kulaklık da beni 2 yıl idare edecekse ben ona da tamamım.

Bir şey eklemeyi unutmuşum ara sıra arkadaşlarla konuşuyorum mikrofon olması gerekli. Kalitesi önemli değil. Zaten genellikle oluyor ama yine de ayrıca belirteyim.

Onu ben de biliyorum zaten ama öneren birisi çıkar diye yazdım üste.

Ne yani 1.4K bütçeye fason ürün alıp üstüne marka basan bir marka mi tercih ediyorsun?
Burak "marka" takıntısı olan insanların zeka seviyesinde düşüklük olduğu kanaatinde olan birisine böyle sorular sormaman gerektiğini düşünüyorum. Konu tartışmaya ve akabinde kalp kırıklığına döner. Marka takıntın öyle bir düzeye gelmiş ki, "3 yıldır kullanıyorum" cümlesine inanmayarak karşındaki kişiyi yalancı ilan etmekte hiçbir sakınca görmüyorsun. 1095 gün boyunca her gün sabah uyandığımda kulaklığımı herhangi bir sıkıntı olmadan 10 saatten fazla kullanmışım ve sen bana "fason üretim mal mı tavsiye ediyorsun?" diyorsun. Sanırım söylediğin saçmalıkların farkında değilsin. Kaldı ki bu şekilde tavsiye veren tek insan ben değilim. Gamepower Raijin ülkemizde 5,000 den fazla satmış bir ürün. İnternette sıkıntı yaşadığını söyleyen insan sayısıysa bir elin parmağını geçmeyecek düzeyde. Onların da her biri değişimle, garantiyle veya iadeyle sorunlarını çözüyorlar.

Gamepower ya da Rampage gibi markalarda garanti sistemi nasıl bilmiyorum. Ayrıca Çin'den getirttirip marka basıyorlar o da güvensizlik oluşturuyor.

Buradaki konu marka takıntısından çok teknoloji gibi bir şans işinde Çin malına güvenmek.

Ben şu an BlackShark V2 X almayı düşünüyorum fakat benim anakartın ses kartı belli değil. Gigabyte'ın sitesine girip baktığımda yazmıyor, DxDiag'a da girdim ama orada da yok. 1450 lira verdikten sonra ses kartına verecek param kalmıyor. Anakart gigabythe H610MH. BlackShark'ın tam performansını alamayacaksam da o kadar para vermenin anlamı kalmıyor.

Mesela bunu alsam:

Anakart besleyemeyecekse daha düşük fiyatlı bir şey alırım. Ama eğer besler diyorsanız BlackShark alabilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı