1400 TL'ye kadar M.2 SSD önerisi

k4t4n4

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Mevcut M.2 diskim yetersiz olduğu için yeni M.2 SSD almayı düşünüyorum. İşletim sistemini kuracağım için DRAM özelliğinin de olması gerekiyor. 1 TB M.2 SSD arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz 1TB M.2 SSD var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Mevcut M.2 diskim yetersiz olduğu için yeni M.2 SSD almayı düşünüyorum. İşletim sistemini kuracağım için DRAM özelliğinin de olması gerekiyor. 1 TB M.2 SSD arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz 1TB M.2 SSD var mı?
Buyur dostum.

Kioxia G2 den baya şikayetçi olanlar var. Kronik sorunu vs. var diyenleri duymuştum, doğruluğunu tam araştıramadım doğru mu acaba biliyor musunuz?

970 Evo'nun okuma yazma hızı daha iyi. İkisi arasında hangisini tercih edersiniz?

Kioxia G2 den baya şikayetçi olanlar var. Kronik sorunu vs. var diyenleri duymuştum, doğruluğunu tam araştıramadım doğru mu acaba biliyor musunuz?

970 Evo'nun okuma yazma hızı daha iyi. İkisi arasında hangisini tercih edersiniz?
Kioxia 1000 TL bandında en iyisi fakat 970 evo plus 1400 TLye en iyi tercih. G2'nin kronik sorunu yok ayrıca.

Kioxia G2'den bayağı şikayetçi olanlar var. Kronik sorunu vs. var diyenleri duymuştum, doğruluğunu tam araştıramadım doğru mu acaba biliyor musunuz?

970 EVO'nun okuma yazma hızı daha iyi. İkisi arasında hangisini tercih edersiniz?

Yok sorunu ama EVO Plus bayağı inmiş o alınmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı