1400 TL'ye telefon önerisi

batutechno

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1300-1400 liraya kadar bütçem var. Aklımda Meizu M6 Note veya Xiaom Redmi 5 Plus var. Genelde küçük oyunlar, sosyal medya ve aramalar için kullanıyorum telefonumu. Pilin uzun süre gitmesi benim için önemli. Sizin öneriniz ne olurdu?

Son düzenleyen: Moderatör:
J7 Prime almanı kesinlikle öneriyorum. Ben şu anda J7 Prime kullanıyorum ve gerek pil ömründen gerekte performansı konusunda gayet memnunum.

Batuhan kardeşim sana önerim pil ömrünün çok gitmesini istediğin bir telefon alırken fiyat performans ürünlerinden kaçınman çünkü uzun kullanımlarda (1-2 sene) Telefonda sıkıntılar çıkmaya başlıyor. bildiğimiz markalardan alman senin için daha garanti olucaktır

redmi 5 plus ve Meizu M6 Note her şeyi hemen hemen aynı ama kamerada Meizu M6 Note çok daha iyi. Tabi 300 400 lirada fiyat farkı var. Meizu M6 Note yi Beğendiysen alabilirsin bataryası 4000mah.

J7 Prime almanı kesinlikle öneriyorum. Ben şu anda J7 Prime kullanıyorum ve gerek pil ömründen gerekte performansı konusunda gayet memnunum.
Samsung'a hiç bulaşmayacağım hocam teşekkürler.

Redmi 5 Plus'tan farkını ben pek anlayamadım hocam sence hangisi daha uzun süre götürür beni ?

Batuhan kardeşim sana önerim pil ömrünün çok gitmesini istediğin bir telefon alırken fiyat performans ürünlerinden kaçınman çünkü uzun kullanımlarda (1-2 sene) Telefonda sıkıntılar çıkmaya başlıyor. bildiğimiz markalardan alman senin için daha garanti olucaktır

Adem abi f/p ürün olarak herkes Redmi 5 Plus öneriyor,o sebeple düşüncem o yönde.

redmi 5 plus ve Meizu M6 Note her şeyi hemen hemen aynı ama kamerada Meizu M6 Note çok daha iyi. Tabi 300 400 lirada fiyat farkı var. Meizu M6 Note yi Beğendiysen alabilirsin bataryası 4000mah.

Meizu'ya pek güvenemediğim için sıkıntıda kalıyorum.İkisinin de 64 Gb versiyonu 1.400 lira.Hangisini seçmem daha mantıklı olur ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı