14000 TL Intel tabanlı sistem tavsiyesi

Bütçe
14000
Sadece 2 değerlendirme var. Ve bir kişi fiyatı pahalı diye 1 yıldız vermiş. Eğer Palit vb. markaların ürünlerini almak istemiyorsanız almayın. Gereksiz yere kötüleyip insanları yanıltmanın anlamı yok.

Aynı ekran kartları değil ama fark eder.
Sadece 2 değerlendirme var. Ve bir kişi fiyatı pahalı diye 1 yıldız vermiş. Eğer Palit vb. markaların ürünlerini almak istemiyorsanız almayın. Gereksiz yere kötüleyip insanları yanıltmanın anlamı yok.
ben hiç adını duymadım ve neredeyse 28 kişi yorum lamış
resim_2021-01-02_151645.png
resim_2021-01-02_151645.png

https://www.hepsiburada.com/asus-ge...i-o8g-gaming-p-HBV000013WLTP?magaza=POLARNEXT bu ASUS'un ekran kartı,Palit RTX 3070 GamingPro OC 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu da Palit'in aralarındaki fark nedir?

Son düzenleme:
Araştırmadan etmeden, birkaç kişinin yorumlarına bakıp, hiç test videosu izlemeden, açılmış konulara bakmadan hala kötülemeye çalışıyorsun. Sana ASUS ROG ile kapışıyor diyorum, sen bana Akakçe puanına bak diyorsun. İstemiyorsan alma. Sana ben bilgilendirmeyi yaptım. İstediğin kartı alabilirsin.

Araştırmadan etmeden, birkaç kişinin yorumlarına bakıp, hiç test videosu izlemeden, açılmış konulara bakmadan hala kötülemeye çalışıyorsun. Sana ASUS ROG ile kapışıyor diyorum, sen bana Akakçe puanına bak diyorsun. İstemiyorsan alma. Sana ben bilgilendirmeyi yaptım. İstediğin kartı alabilirsin.

Ben sanırım RTX 3060 Ti alacağım. Palit ekran kartının adını hiç duymadım ama araştırıcam. Teşekkür ederim ilginizden dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı