14000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
14000TL

polat.cbk

Hectopat
Yer
Bodrum
Pek fazla oyun oynanmayacak, daha çok borsayla ilgili programlar kullanılacak. M1 işlemcili MacBook Pro düşündüm fakat kullanılan programlarda macOS desteği yok. Bu yüzden güzel bir Gaming Laptop daha mantıklı olur dedim. Bütçe maksimum 15000 TL'ye esneyebilir. Şimdiden teşekkür ederim.

Pek fazla oyun oynanmayacak, daha çok borsayla ilgili programlar kullanılacak. M1 işlemcili MacBook Pro düşündüm fakat kullanılan programlarda macOS desteği yok. Bu yüzden güzel bir Gaming Laptop daha mantıklı olur dedim. Bütçe maksimum 15000 TL'ye esneyebilir. Şimdiden teşekkür ederim.

Borsa programlarının ne gücüne ihtiyacı var bilemiyorum, işlemci gücü diye tahmin ederek şu modeli öneriyorum:

Borsa programlarının ne gücüne ihtiyacı var bilemiyorum, işlemci gücü diye tahmin ederek şu modeli öneriyorum:
8000TL üstü her cihaz işimi görür. Sadece ileriye dönük olmasını ve beni üzmemesini istiyorum. Arada sırada da oyun oynarım.

Lütfen Monster laptop alırken iyice araştırıp alın. Çok fazla şikayetçi olan insan var.
Bakarım tabii. Laptop almadan önce veyahut insanlara önerirken yük altındaki sıcaklık değerlerine, kullanılan parçalarına, malzeme kalitesine ve kasanın iç (soğutma) dizaynına kadar her şeyini kontrol ederim. Gerekirse 3070 yerine 3060 alırım ama daha kalitelisini alırım. Laptop sonuçta bu, pek uzun ömürlü olmuyor. Tam performansını ne kadar uzun süre kullanırsam o kadar iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı