14000 TL telefon önerisi

Bütçe
15000
Bütçeyi biraz daha yükselttim 17000 TL'ye ne alabilirim (17000 son)?

Realme GT 2 (12/256) sizce nasıl?

X6 veya S21 FE tercih edebilirsiniz özellikle S21 FE eski kullanıcısı olarak söyleyebilirim telefon çok zarif gündelik ihtiyaçlar ve bir nebzede olsa oyunu kaldırır kamerası zaten şahane.

1000₺ daha çıkabilirseniz S21 FE tercih edebilirsiniz. Bu bütçede kamera için ya Honor 90 ya da S21 FE tercih etmelisiniz. S21 FE, Honor 90'a göre daha iyi ve dengeli bir cihaz.

X6 veya S21 FE tercih edebilirsiniz özellikle S21 FE eski kullanıcısı olarak söyleyebilirim telefon çok zarif gündelik ihtiyaçlar ve bir nebzede olsa oyunu kaldırır kamerası zaten şahane.

Snapdragon versiyonu değil ve satıcı güvenilir olmayabilir.

X6'yı bilmem de X6 Pro çok pahalı onu alamam. S21 FE düşündüm ama içinden şarj cihazı çıkmıyor ve bu bence büyük bir sorun. Şarj cihazını kutudan çıkmayanı kullanırsak bataryanın ömrü daha hızlı kısalıyor. Ayrıca kamerası illaki en iyi olmasına gerek yok. Elimde şu an A52 var, onun kamerası gibi beni tatmin etsin yeter.

POCO Xiaomi alt serisi ve arayüzü çok kötü diyorlar sorun yaşar mıyım?

Honor 90 da tek hoparlörü görünce kaçılacak telefon.
Honor 90'ı kamera dışında alınabilecek bir telefon olarak görmüyorum. O fiyat bandında daha iyi cihazlar var.

Konu sahibi hem kamerası iyi hem de oyun oynamak için bir cihaz istemiş bu bütçede oyun için alınabilecek en iyi cihaz X6 Pro olur fakat kamera kısmında üzer. S21 FE kamera kısmında çok memnun bırakır oyun kısmında ise çoğu oyunu rahat oynatır fakat yüksek ayarlarda uzun süre ağır oyunlar oynandığında ısınır. Telefonda ağır oyunlar oynanacaksa ve kameradan feragat edilicekse X6 Pro, kamera kısmında iyi bir performans oyun kısmında ise ortalama bir performans sizin için uygunsa S21 FE tercih edilebilir.

X6'yı bilmem de X6 Pro çok pahalı onu alamam. S21 FE düşündüm ama içinden şarj cihazı çıkmıyor ve bu bence büyük bir sorun. Şarj cihazını kutudan çıkmayanı kullanırsak bataryanın ömrü daha hızlı kısalıyor. Ayrıca kamerası illaki en iyi olmasına gerek yok. Elimde şu an A52 var, onun kamerası gibi beni tatmin etsin yeter.

POCO Xiaomi alt serisi ve arayüzü çok kötü diyorlar sorun yaşar mıyım?

Arayüz kötü falan değil kamerası kötü özellikle X6Pro'nun. Ama hiç mantıklı gelmiyor diğer cihazlar

Geri
Yukarı