14000 TL'ye hazır sistem alınır mı?

700 TL daha çıkabilirsen bu hem ekran kartı hem de işlemci olarak daha güçlü.

Kullanılan bileşenlerden dolayı açıkçası ben tavsiye etmiyorum. Biostar anakart PowerColor ekran kartı benim pek tavsiye ettiğim markalar değil.

Kullanılan bileşenlerden dolayı açıkçası ben tavsiye etmiyorum. Biostar anakart PowerColor ekran kartı benim pek tavsiye ettiğim markalar değil.

Red Devil modeli şu anda ROG Strix ile aynı seviyede yer alıyor ve Gaming X'den daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Red Devil modeli şu anda ROG Strix ile aynı seviyede yer alıyor ve Gaming X'den daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Neye göre aynı seviye de kalıyor ? FPS Hız ve Soğutma konusunda mı ? Üzerinde boardın üzerinde kullanılan malzeme kalitesi de Asus ROG serisi kadar kaliteli mi ? Yada kullanılan fanları Asus da ki gibi Noctua firması mı üretiyor ?

@MrTurkishKebap ASUS ROG Strix serisinin fanlarını Noctua üretmiyor. ASUS'un sayılı RTX 3000 serisi modellerinde Noctua fanlar kullanıyor ve onlarda da ROG Strix ibaresi bulunmuyor. Kalanlar için ise cevap evet. Videoda da söylendiği gibi. Daha detaylı bilgilere bu kaynaklardan ulaşabilirsin. Guru3D'nin incelemesi biraz fazla uzun, model detayları kadar 6600 XT'nin kendi detaylarına da değinmişler.

Ayrıca Technopat'ta da yüzelsel bir Red Devil 6600 XT incelemesi mevcut. Dediğin detayların cevabı ise bu videoda yok yalnız.

Aydınlatıcı bilgiler için teşekkür ederim. Yukarı da yorumumda belirttiğim benim şahsi düşüncelerim. Genelleme yapmak elbette yanlış olur.

Sistemin özellikleri daha kötü değil mi sence işlemci ben AMD tercih ederim ekran kartı daha güçlü ama kasa vs. Daha kötü gibi
Sistemin özellikleri daha kötü değil mi sence işlemci ben AMD tercih ederim ekran kartı daha güçlü ama kasa vs. Daha kötü gibi
Dur bütün özelliklerini yazayım sistemin

Dur bütün özelliklerini yazayım sistemin
ASUS PRIME B450M-K II 4400MHz (OC) DDR4 SOKET AM4 D-Sub DVI-D HDMI M.2 mATX Anakart
Thermaltake Versa T25 RGB TG 650W 80+USB 3.0 Mid Tower Kasa
Ram Corsair 16gb yani kasa falan kötü geldi

@MertSamed1441 H510 anakartlar PCIe 4.0 desteği sunuyor ekran kartı için bu da fazladan performans için önemli, 11400F zaten çok daha güçlü bir işlemci. Diğerinin kasası sana %20 daha fazla performans vermeyecek, donanım verecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı