144/165 Hz monitör önerisi

Bütçe
Max 5000

Sensei IV

Centipat
Daha fazla  
Daha çok FPS türü oyunlar oynuyorum fakat hikayeli oyunları da severim. Kavisli olmasını istemiyorum mümkünse IPS olsun. Önerilerinizi bekliyorum.

Az daha çıkarsan.

Yoksa, Lenovo G24-20 66CFGAC1TK 23.8" 0.5ms FreeSync Premium IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Daha çok FPS türü oyunlar oynuyorum fakat hikayeli oyunları da severim. Kavisli olmasını istemiyorum mümkünse IPS olsun. Önerilerinizi bekliyorum.
Çıkamazsan:
Çıkabilirsen:

Az daha çıkarsan.

Yoksa, Lenovo G24-20 66CFGAC1TK 23.8" 0.5ms FreeSync Premium IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Lenovo G24-20'den daha iyi monitörler var.

Tabii az daha çıkabiliyorsa sizin dediğiniz AOC'u alsın.

Çıkamazsan:
Çıkabilirsen:
Oradaki ASUS pek önerdiğimiz bir model değil. Mecbur kalındığında öneriyoruz.

@P R O F O U N D, @Caspianlake ve @Saint Lucia hocalarım sizden de öneriler bekliyorum.

@P R O F O U N D, @Caspianlake ve @Saint Lucia hocalarım sizden de öneriler bekliyorum.
Doğru, Hocam fırsat geçmedi elime. Şu boş boş beğenmedim atanlarla uğraşıyorum. Pekte uğraşmamak lazım.

Siz zaten halletmissiniz hocam. 😀

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim AOC güzel geldi olmazsa alacağım fakat eklemeyi unuttuğum bir şey var G-Sync olursa çok daha mükemmel olur.

Ekleyeceğim bir şey yok ama HP Omen 25i modeline öncelik verilmesini öneriyorum.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim AOC güzel geldi olmazsa alacağım fakat eklemeyi unuttuğum bir şey var G-Sync olursa çok daha mükemmel olur.
AOC 24G2ZE'ye bütçeniz yetiyorsa onu alın ama 24G2ZU varyantı ergonomik açıdan daha başarılı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı