144-165Hz monitör önerileri

Bütçe
3200
Sen kullanıyosun diye çok kaliteli mi oluyor, gördüğün her monitör konusuna yapıştırmışsın bu mesajı, bu bütçede onu alacağına gider G24F-2, LG UltraGear, AOC 24G2sae, Acer Nitro VG242YPBmiipx bunlardan alınır.
https://www.hepsiburada.com/lg-24gn...z-full-hd-ips-gaming-monitor-pm-HBC00003Y2PO3
Hocam bu monitörü de önerdiklerinizin yanına ekleyip bir sıralama yapacak olsanız sıralama nasıl olurdu. Bir de bu bağlantı konusunda bir fikriniz var mı laptopumda type-c ve hdmi 1.4 çıkışları var sadece bağlayabileceğim. 144hz veya 165hz alabilir miyim

Tek monitör önerdin o da VG249Q1Adan iyi değil.

Tek monitör önerdin o da VG249Q1Adan iyi değil pardon hiç önermemişsin.

Sen kullanıyosun diye çok kaliteli mi oluyor, gördüğün her monitör konusuna yapıştırmışsın bu mesajı, bu bütçede onu alacağına gider G24F-2, LG UltraGear, AOC 24G2sae, Acer Nitro VG242YPBmiipx bunlardan alınır.

Kör müsün kardeşim 4 tane önermişim? Ve attıklarımın hepsi ASUS balonundan daha iyi.

https://www.hepsiburada.com/lg-24gn...z-full-hd-ips-gaming-monitor-pm-HBC00003Y2PO3
Hocam bu monitörü de önerdiklerinizin yanına ekleyip bir sıralama yapacak olsanız sıralama nasıl olurdu. Bir de bu bağlantı konusunda bir fikriniz var mı laptopumda Type-C ve HDMI 1.4 çıkışları var sadece bağlayabileceğim. 144Hz veya 165Hz alabilir miyim?

Benim sıralamam AOC 24G2sae, G24F-2, LG UltraGear 24gn60r, Acer VG242 ybpmiix şeklinde olurdu hocam, diğer sorunuza gelirsek attığınız LG24FN60r modeli 144Hz olduğundan 165 Hz almanız mümkün değil 😃 HDMI 1.4 ve Type-C konusunda bir bilgim yok maalesef.

Son düzenleme:
IPS almalısınız model olarak bütçenizi 3500'e çıkarırsanız 3500 için size bu modeli öneririm en sorun yaşamayacağınız forumdada birçok kişinin kullandığı monitördür bütçeniz için F/P diyebilirim biraz daha çıksa tabii bütçeniz daha iyi monitörlerde var 4000'e doğru.
Anlık olarak bu monitörü kullanıyorum ve gayet memnunum. Ghosting sorunu yaşamıyorum.

Hocam peki AOC 24G2sae hakkında ne düşünüyorsunuz bu attığınız modelden hangi yanlarıyla daha geride. Bir de bu monitörleri laptopuma bağladığımda 144Hz alabilmem için hangi girişle bağlamam gerekiyor.

HDMI veya display fark etmez iki şekildede bağlayabilirsiniz 144 Hz almak için kendi kablosu çıkacaktır icinden zaten AOC 24G2sae modelinde VA panel olduğu için önermiyorum.

Anlık olarak bu monitörü kullanıyorum ve gayet memnunum. Ghosting sorunu yaşamıyorum.

Aynı o LG modelini bende alacaktım aşırı araştırdım bir 6 7 gün kullanlarla bile konuştum sonra bütçe ekleyince indirimden AOC 24G2spu modelini kaptım.

HDMI veya display fark etmez iki şekildede bağlayabilirsiniz 144 Hz almak için kendi kablosu çıkacaktır icinden zaten AOC 24G2sae modelinde VA panel olduğu için önermiyorum.

Aynı o LG modelini bende alacaktım aşırı araştırdım bir 6 7 gün kullanlarla bile konuştum sonra bütçe ekleyince indirimden AOC 24G2spu modelini kaptım.
Peki g24f-2 hakkında ne düşünüyorsunuz, attığınız monitörle 200-300 tl gibi bir fark var sizce hangisi daha iyidir

Peki G24F-2 hakkında ne düşünüyorsunuz, attığınız monitörle 200-300 TL gibi bir fark var sizce hangisi daha iyidir?

Kesinlikle 3500 TL ve 4000 bütçe arasında tercih edilebilecek en iyi modellerden bu LG'ye kıyasla daha iyidir hem özellik olarak hem de yenileme hısı olarak LG modeli biraz daha giriş seviyesi ama gayet kaliteli G24F-2 bir tık daha üstün segment olarak.

Bütçe artmıyorsa bunu al geç kanka.
Artarsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı