144 Hz 1 ms monitör tavsiyesi

furkyng

Hectopat
Yer
Arkanda
Daha fazla  
Merhabalar, elimde bulunan 60 Hz ASUS monitörümü satıp 144 Hz bir monitöre geçmeyi düşünüyorum. Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynarım, özellikle CS ve Valorant. Fiyatı olabildiğince düşük tutup 144 Hz 1 Ms hangi monitörü alabilirim? ViewSonic VX2458-mhd düşünüyorum. TN panel düşünüyorum çünkü %70 oyun odaklı kullanıyorum bilgisayarı.

Son düzenleme:
Dell S2422hg.

@furkyng

XL2411P ya da XL2411K. Yukarıdaki arkadaşın önerdiği monitörü alma. Çünkü VA panel bir monitör. VA panel monitörler FPS oyunları için işkence oluyor. Ghosting yaşayacağına bahse girebilirim. Monitör 4ms GtG değerine sahipmiş zaten.

Son düzenleme:
Dell S2422hg.

@furkyng
TN panel düşünüyorum çünkü sadece oyun oynayacağım diyebilirim.

XL2411P ya da XL2411K. Yukarıdaki arkadaşın önerdiği monitörü alma. Çünkü VA panel bir monitör. VA panel monitörler FPS oyunları için işkence oluyor. Ghosting yaşayacağına bahse girebilirim. Monitör 4ms GtG değerine sahipmiş zaten.
Viewsonic olan ile aralarında tek fark BenQ olanın yükseklik ayarının olması gibi duruyor. 500 TL fark var aralarında.
Max. Bütçeniz nedir? Bende sürekli oyun oynuyorum IPS panel monitörüm, ne ghosting var ne herhangi başka bir problem.
1300-1600 TL arası, civarı.

@121228 attığın monitörlerin rezilliği.

uniformity-small.jpgdse-small.jpg

@furkyng bunlarla oyun oynarken daha fazla kill alacağım diye kör olabilirsin.

ViewSonic vx2718-pc-mhd 165hz ve fiyatı uygun ayrıca şuan çoğu yerde baya indirim var itopyadan bakabilrsin.

@121228 bu da alma dediğin monitörün incelemesi. Açmaya zahmet eder misin?

Geri
Yukarı