144 Hz Acer 1650 Ti Laptop Önerisi

Bütçe
10.000TL
Benim görüşüm paran çoksa ThinkPad' den vazgeçmeyeceksin. O kadar çok paran yoksa ASUS ve MSI' dan vazgeçmeyeceksin.

Arkadaşlar bütçe sınırım 10.000TL. Bir çok laptop araştırdım fakat istediğimi bulamadım. Kriterlerim en düşük 1650 Ti (1660 Ti olsa tadından yenmez) en az 120Hz IPS ekran. Acer arıyorum fakat 1650 var 1650 Ti yok 1650 Ti varsa da 60Hz. Üstelik 2 3 yıl oyun amaçlı kullandıktan sonra normal kullanıma geçeceğim. Kronik sorunlu olmamalı yani. 1650 alınır mı 1650 Ti ile arasında ne kadar fark vardır?

Hocam sizin için vergi dahil hesapladım 10177 TL'ye geliyor düşünüyorsanız söylerseniz mutlu edersiniz beni.
Yine katılmıyorum.

Acer Aspire 5200G.

Bu başlık altında konuşmayın lütfen.

Ben laf etmedim zaten. Heyecanlanmayın. 4 yıl sonra falan anlarsınız ne demek istediğimi.

Hocam bana kötü yanını söyle Nitro'nun. Burada kimse Nitro'ya laf edemez. Gayet kaliteli bir modeldir. Kendi aplikasyonları ile fan ayarlama falan laptop için güzel bir özelliktir. Kimse ASUS'un Celeron laptopun bakıp bu yavaş ıyy deyip GTX 1660 Ti veya ROG STRIX'i ne laf edemez. Her şey fiyata göre.

ü yanını söyle Nitro'nun. Burada kimse Nitro'ya laf edemez. Gayet kaliteli bir modeldir. Kendi aplikasyonları ile fan ayarlama falan laptop için güzel bir özelliktir. Kimse ASUS'un Celeron laptopun bakıp bu yavaş ıyy deyip GTX 1660 Ti veya ROG STRIX'i ne laf edemez. Her şey fiyata göre.
Ben laf etmedim zaten. Heyecanlanmayın. 4 yıl sonra falan anlarsınız ne demek istediğimi.
Laf etmedim zaten.

Marka bazlı özellik belirtip fiyat istemek doğru olmaz. Siz hangi ürün ve fiyatlarını görüyorsanız herkes onu görüyor. Alternatif markalara da açık olmalısınız ki forum sakinleri önerilerini sunabilsin.

Marka takıntım yok öyle gibi anlaşılmış sanırım kusura bakmayın. ASUS TUF serisini önermiyorlar bu bilgisayarı araştırıyordum zaten siz ne dersiniz?

Hocam attığıma bakın büyük ihtimal vergi dahil 9.5'a gelir garantisi uluslarası var onu sıkıntı etmeyin tek sıkıntı ing klavye olması oda sıkıntı değil klavyede tuşların yerini ezbere biliyorsanız çünkü benimki de ing klavye ama TR'ye ayarlayınca yazılabiliyor.

Yurt dışı alabilir miyim bilemem alırsam bu olabilir fakat ailem muhtemelen izin vermez. Türkiye içerisinden öneri yapar mısınız?

O zaman Nitro 5'e laf edemezsin.
Fikrimce ASUS, MSI, GameGaraj, Acer alabilirsin. Tabi genelleme yapıyorum istediğiniz modeli atarsanız iyi kötü diye yorumlarız.

Bunlar nasıldır?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodan sonra ASUS TUF'ta kafamda soru işaretleri oluştu.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...j1duqimuMR9wqCpj5eu3wXdu2CdD4qyUaAqZqEALw_wcB Lenovo'da da choil whine sorunu varmış ileride rahatsız eder diyorlar benim amacım üniversitede de kullanabilmek (9a gidiyorum 10. sınıfta alacağım)

Yeni konular

Geri
Yukarı