144 Hz Freesync monitör önerisi

Low input lag modu, giriş aygıtlarına verilen tepki süresini kısaltıyor. Takılma gibi bir durum yok diğer monitörlerde.
Katılıyorum. Komutların monitöre iletildikten sonra monitörün bunu ekrana getireceği süre var arada bir gecikme olursa takılma yaşanır tabi bunu gözle farkedermiyiz orası belirsiz ama böyle bir durum kesinlikle var. Kısaca monitörün tepkiselliği diyebiliriz buna.
Asus MG248QR de bu özellikler var mı ? Ya da benzer özellikler
Unutmadan her monitörün bir lag değeri vardır. Bahsettiğiniz monitörde hatırladığım kadarı ile siyah stabilizasyonu yok, ancak mavi ışık filtresi ve titreşim engelleme gibi özellikler mevcut. Alınır mı ? diye soracak olursanız, alınır cevabını veririm :)

Katılıyorum. Komutların monitöre iletildikten sonra monitörün bunu ekrana getireceği süre var arada bir gecikme olursa takılma yaşanır tabi bunu gözle farkedermiyiz orası belirsiz ama böyle bir durum kesinlikle var. Kısaca monitörün tepkiselliği diyebiliriz buna.

Unutmadan her monitörün bir lag değeri vardır. Bahsettiğiniz monitörde hatırladığım kadarı ile siyah stabilizasyonu yok, ancak mavi ışık filtresi ve titreşim engelleme gibi özellikler mevcut. Alınır mı ? diye soracak olursanız, alınır cevabını veririm :)
çok teşekkürler cevaplarınız için XG2402 daha iyi ozaman black stabilizer ve ınput lag var .
Ancak ben Asus MG248QR nin tasarımı daha çok hoşuma gidiyor. Sizce çok fark olur mu hangisi alınmalı ?
Konu kapanmıştır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı