Çözüldü 144 Hz Monitör 120 Hz Çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
4
Yer
Manisa/Salihli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar iki sorunum var. AOC C27G1 montiör aldım. DP port ile bağlıyorum. Nvidia denetim masasında en fazla 120 Hz'e çıkıyor ve 120 Hz seçince de görüntü bulanıklaşıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm: Full HD kısmına bakıyormuşum. Aşağıda PC kısmını gördüm konuyu açtıktan sonra. Orada istediğim ayarlar çıktı. Konu silinebilir.

Arkadaşlar iki sorunum var. AOC C27G1 montiör aldım. DP port ile bağlıyorum. Nvidia denetim masasında en fazla 120 Hz'e çıkıyor ve 120 Hz seçince de görüntü bulanıklaşıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm: Full HD kısmına bakıyormuşum. Aşağıda PC kısmını gördüm konuyu açtıktan sonra. Orada istediğim ayarlar çıktı. Konu silinebilir.
DP port kablosu veya HDMI kablo ile bağlandığımız zaman görüntü kalitesinde bir değişiklik oluyor mu?

DP port kablosu veya HDMI kablo ile bağlandığımız zaman görüntü kalitesinde bir değişiklik oluyor mu?
Görüntü kalitesinde değişiklik olmuyor fakat HDMI ile bağlanırsanız 60Hz alabiliyorsunuz. Yanlış bilgilendirme yapmak istemem ama bende öyle oldu, DP ile bağlayınca sorunum düzeldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı