144 Hz Monitör için Kablo

Massivec

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bir oyun bilgisayarım ve oyun monitörüm var 144Hz. Ama HDMI kullanıyorum ve geçen gün evime gelen arkadaşım 144Hz performansı alamadığımı 60 Hz performans aldığımı söyledi. Kendisi DVI kullanıyor. HDMI'yı birde onun denemesini istedim o denediğinde o da 60 Hz performans aldı. DVI nerde bulabilirim veya daha uygun bir kablo var mıdır ?

Arkadaşlar merhaba. Bir oyun bilgisayarım ve oyun monitörüm var 144Hz. Ama HDMI kullanıyorum ve geçen gün evime gelen arkadaşım 144Hz performansı alamadığımı 60 Hz performans aldığımı söyledi. Kendisi DVI kullanıyor. HDMI'yı birde onun denemesini istedim o denediğinde o da 60 Hz performans aldı. DVI nerde bulabilirim veya daha uygun bir kablo var mıdır ?
Masa üstü ayarlarından 144 hz'e almayı denediniz mi? Büyük ihtimal arkadaşınız kabloyu taktığı gibi kulanmıştır. Windows ilk başta 60 hertz olarak sabit ayarlardan 144 hertze almanız gerek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı