Xbox Series X konsolu satılıp Series S alınır mı?

KaranS2125

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 3 1200 AF Rx560 4GB 1x16 GB Ram 350W Psu 1TB HDD 240GB SSD
Xbox Series X
Xbox Series X konsolumu 16 ya satıp 2. el Series S almak istiyorum. Kalan parayı biriktirip PS5 Pro çıkınca almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? PS5 Pro'yu yurt dışından almayı düşünüyorum yoksa boş bir fikir mi çok arada kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Series X konsolumu 16 ya satıp 2. el Series S almak istiyorum. Kalan parayı biriktirip PS5 Pro çıkınca almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? PS5 Pro'yu yurt dışından almayı düşünüyorum yoksa boş bir fikir mi çok arada kaldım.
Gereksiz bana göre hiç değiştirmeyin kalsın. Düz PS5 alın.

Series X satmayın dursum hocam direk onu satarsınız yandan da para biriktirin bütçenizi aşan ve performans farkı yoksa hiç geçmezsiniz daha iyi.

Fark etmez hangisi ucuzsa onu alın zaten PS5 sürümleri çıkışından beri sorunsuzlar.

PS5 Slim 17k ya kadar düşüyor Slim daha mantıklı hem küçük.

Şimdiden satıp altın olarak kenara koyabilirsiniz paranın tamamını. Performanslarını araştırıp slim veya normalde alabilirsiniz 17-19 arasına bulunur ikiside.

Kısmen mantıklı çünkü bazı oyun firmaları hem Series X hem Series S ayrı optimizasyon yapmak yerine direk S modeline yapıyorlar

Eğer PC'niz varsa, satın cihazı, Pro tahminimce 550-600 dolar arasında çıkar, eğer bekleyebiliyorsanız bekleyin, yoksa normal PS5'i de alabilirsiniz. Neslin sonunda kadar idare edecektir her türlü.

Farketmez hangisi ucuzsa onu alın zaten PS5 sürümleri çıkışından beri sorunsuzlar
Çıkışında ki CFI10 sürümlerinde metal akma ve ısınma problemleri var, en sorunsuz versiyon CFI12.

Geri
Yukarı