144 Hz monitör önerisi

Bütçe
1800

gofret1903

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, şu an kullandığım monitörü değiştirme kararı aldım. 24 inç 144 Hz monitöre geçmek istiyorum. FPS oyunları oynuyorum ve profesyonel FPS oyuncularına baktığımda %95'i TN panel monitör kullanıyor bu yüzden TN panel bir monitör almak istiyorum. Biraz bakındığımda BenQ XL2411 modelini gördüm bütçemin tam sınırında. 1800 lira limitim var bu fiyata alınabilecek en verimli monitör nedir?

Merhaba, şu an kullandığım monitörü değiştirme kararı aldım. 24 inç 144 Hz monitöre geçmek istiyorum. FPS oyunları oynuyorum ve profesyonel FPS oyuncularına baktığımda %95'i TN panel monitör kullanıyor bu yüzden TN panel bir monitör almak istiyorum. Biraz bakındığımda BenQ XL2411 modelini gördüm bütçemin tam sınırında. 1800 lira limitim var bu fiyata alınabilecek en verimli monitör nedir?

Bence VA ya da IPS panele sahip monitör almalısın.

IPS AOC 24G2U/BK 24" 1ms Full HD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
VA AOC C24G1 24" 1ms Full HD Freesync Curved Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

ViewSonic VX2458 bu marka sözünün arkasında duran bir marka öneririm ürününü uzun sürelerdir kullanıyorum .

Dosya Ekleri

• canım monitörüm.jpg
    canım monitörüm.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 33
Eğer ki renkler önemli değilse ve FPS oyunu oynayacaksanız o bütçede BenQ Zowie serisinin eline su dökebilen yok. Çünkü FPS oyunlarında sağa sola bakıldığında oluşan bluru en az indiren monitörleri BenQ üretiyor. Ek olarak input lag denilen giriş gecikme süresi de bu monitörlerde düşüktür. Bu yüzden turnuvalarda genelde Zowie monitörler tercih edilir.

Fiyat olarak burada bir tık daha uygun:

Yeni konular

Geri
Yukarı