144 Hz monitör önerisi

AOC olanı almalısın yukarıda atılanlardan.
Hm. Lenovo’dan daha ucuz, en mantıklısı o oluyor o halde. Bu bütçe aralığında başka öneriniz yoksa onu alacağım.

Allah utandırmasın:d Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın, monitör geldi ve çok beğendim teşekkür ederim. Monitörün yanında gelen hdmi kablosu ile max 144 hz alabiliyorum. 165 hz alabileceğim kaliteli bir hdmi kablosu önerebilirseniz çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_7779.jpeg
    IMG_7779.jpeg
    81,6 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Hm. Lenovo’dan daha ucuz, en mantıklısı o oluyor o halde. Bu bütçe aralığında başka öneriniz yoksa onu alacağım.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın, monitör geldi ve çok beğendim teşekkür ederim. Monitörün yanında gelen hdmi kablosu ile max 144 hz alabiliyorum. 165 hz alabileceğim kaliteli bir hdmi kablosu önerebilirseniz çok sevinirim.
Hayirli olsun hocam. Onerim DisplayPort kablosu almaniz.

Hayirli olsun hocam. Onerim DisplayPort kablosu almaniz.
Laptop’ta display port girişi yok ondan hdmi önerebilir misiniz demiştim. Monitörün yanında hem hdmi hem display port kablosu gelmişti zaten.

HM. Lenovo'dan daha ucuz, en mantıklısı o oluyor o halde. Bu bütçe aralığında başka öneriniz yoksa onu alacağım.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın, monitör geldi ve çok beğendim teşekkür ederim. Monitörün yanında gelen HDMI kablosu ile Max 144 Hz alabiliyorum. 165 Hz alabileceğim kaliteli bir HDMI kablosu önerebilirseniz çok sevinirim.

Kutudan DisplayPort kablosu da çıkıyor sen görmedin herhalde bende çıktı. Ölü piksel testinde dikkatli bak adamlar öyle bir ürün yapmış ki aldığımda piksel yoktu gözlerim kör oldu test ederken 4 5 saat sora akşama doğru kabak gibi ölü piksel doğdu ekranın ortasında beyaz ekranda görülebilecek türden siyah bir nokta.

Teknoloji biraz şans işi, benim monitörde bir sıkıntı yok vallahi

İyi bakmanı tavsiye ederim sağ sol ekran ortası dikkatli bak bu meret dikkat gerektiyor.

Kutudan DisplayPort kablosu da çıkıyor sen görmedin herhalde bende çıktı. Ölü piksel testinde dikkatli bak adamlar öyle bir ürün yapmış ki aldığımda piksel yoktu gözlerim kör oldu test ederken 4 5 saat sora akşama doğru kabak gibi ölü piksel doğdu ekranın ortasında beyaz ekranda görülebilecek türden siyah bir nokta.

İyi bakmanı tavsiye ederim sağ sol ekran ortası dikkatli bak bu meret dikkat gerektiyor.

Evet display port kablosu var fakat benim laptopta dp girişi yok, laptopa bağlayıp oyun oynuyorum. Yaklaşık 10 gündür monitörü kullanıyorum, şu an için bir sıkıntı yok. Ölü piksel testini geldiği gibi yapmıştım. Bir üründe sorun olması hepsinde olacağı anlamına gelmiyor bence, belki amazon değişim vs yapar bir şansınızı deneyin.

Geri
Yukarı