144 Hz Monitör tavsiyesi

TENTACION

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda 144 Hz monitör alacağım. Sadece CS:GO oynuyorum. 2 monitör arasında kararsız kaldım. Ekran kartım R9 380.
bwnq.png

VİEWSONİC.png

Eğer bütçeniz maksimum bu civarlardaysa bu ikisi zaten o fiyat segmentindeki en iyileri. İkisini de alsanız pişman olmazsınız. Ama ben olsam ViewSonic tercih ederdim.

Eğer bütçeniz maksimum bu civarlardaysa bu ikisi zaten o fiyat segmentindeki en iyileri. İkisini de alsanız pişman olmazsınız. Ama ben olsam ViewSonic tercih ederdim.
Bütçem bu civarlarda hocam 1400 ü geçemem aklımda kalan soru display port viewsonicde var benq de DVI D var hangisini tercih etmeliyim ikisinde de verim alabilirmiyim

HDMI ile 144 Hz alamazsınız. 144 Hz için DVI-D veya Display Port kullanılmalıdır. Display Port ile DVI-D arasındaki sizi etkileyecek en temel fark ise freesync desteğidir. XG2401 modelindeki freesync özelliğini Display Port ile kullanabilirsiniz.

HDMI ile 144 Hz alamazsınız. 144 Hz için DVI-D veya Display Port kullanılmalıdır. Display Port ile DVI-D arasındaki sizi etkileyecek en temel fark ise freesync desteğidir. XG2401 modelindeki freesync özelliğini Display Port ile kullanabilirsiniz.
çok teşekkürler hocam aradığım cevap buydu freesync kullanmayacağım için tercihimi fiyat açısından Benq den kullanıyorum. DVI d ile bağlayacağım

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı