144 Hz monitöre nasıl overclock yapılır?

Selamünaleyküm başlıkta da görmüş olduğunuz üzere 144 Hz monitörüm var ama overlock yapmaya karar verdim kaça kadar yapabilirim sadece oyun için overlcok yapacağım sonrasında eski haline geri döndüreceğim bir sıkıntı olur mu mümkünse 300 Hz'ye kadar çıkmayı düşünüyorum.
Ütopik bir beklenti hocam, bu kadar kolay olsa kimse 240-280 hz monitörlere o kadar para vermezdi.

Selamünaleyküm başlıkta da görmüş olduğunuz üzere 144 Hz monitörüm var ama overlock yapmaya karar verdim kaça kadar yapabilirim sadece oyun için overlcok yapacağım sonrasında eski haline geri döndüreceğim bir sıkıntı olur mu mümkünse 300 Hz'ye kadar çıkmayı düşünüyorum.

Pikselle fazla enerji gittiğinden sonra buraya gelip "aldığımda ölü piksel yoktu şimdi niye oldu" diye ağlarsın. Sen 170 bile çıkamazsın 300 dediğine göre yaşın Max 14.

Pikselle fazla enerji gittiğinden sonra buraya gelip "aldığımda ölü piksel yoktu şimdi niye oldu" diye ağlarsın bir de sen 170 bile çıkamazsın 300 dediğine göre yaşın Max 14.
Bende 144 Hz monitör alayım 4 bin liraya. Ne gerek var 360 Hz monitör almak için o kadar paraya yav. OC yaparız(!).

Bırak 300'ü 170'e gelince patlarsın bu sevdadan vazgeç. Monitörün bundan haberi var mı? Kanka seni 300 Hz yapacağım hazır mısın diye?

kanka 60 Hz monitörü olup ta 100 Hz'ye kadar çıkanı tanıyorum.

Pikselle fazla enerji gittiğinden sonra buraya gelip "aldığımda ölü piksel yoktu şimdi niye oldu" diye ağlarsın. Sen 170 bile çıkamazsın 300 dediğine göre yaşın Max 14.

kanka ama 60 Hz monitörü olupta 100 Hz'ye kadar çıkanı gördüm.

14 mü xdd böyle bir yaklaşım yapmamalısın.

144 Hz'den 300'e çıkmak mi daha zor sence 60'dan 100'e mi? Panel.

144 Hz'den 300'e çıkmak mi daha zor sence 60'dan 100'e mi? Panele bağlı her şey.

Dostum 300 beklenti Hz ama 144 Hz in üstüne olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı