144 Hz + RX 590 vs 60 Hz+ RX 5700/RTX 2060 sistem

tura

Decapat
Beyler 5000 TL bütçem var. Genellikle CS:GO oynayacağım bir PC almak istiyorum. Şimdilik RX 5700/RTX 2060'lı bir sistem alıp monitörü sonradan 144 Hz'e yükseltmek mi, yoksa direk 144 Hz'li RX 590'lı bir PC almak mı daha mantıklı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama alırsam monitörü 1 MS bile alamayacağım. 100 TL'lik bir monitörü 1 sene kullanabilir miyim. Gerçekten CS:GO'da iyi bir oyuncu olmak istiyorum.
Geleceğe yönelik düşünebilirsin, Ben olsam dediğim gibi yapardım.

Bakarsan FPS CS Go için çok önemli tabi buna yetişecek Monitör daha önemli. 590 CS Go icin gayet yeter ve artar tercihiniz 144Hz 1Ms olmalı. Yeterince iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız Ping olmadığı sürece Başarı sizi kovalar.

Monitörün varsa paran olana kadar idare et. Güç kaynağınıda güçlü birşey al, ucuz birşey ile atlama parformansını düzgün al. Güle güle kullan.

CS:GO için GPU önemli değil CPU ve monitör önemli. Tercihini TN 144 ve RX 590 tarafında yap. (Oyunu 4:3 oynadığını varsayıyorum)

Beyler 5000 TL bütçem var. Genellikle CS:GO oynayacağım bir PC almak istiyorum. Şimdilik RX 5700/RTX 2060'lı bir sistem alıp monitörü sonradan 144 Hz'e yükseltmek mi, yoksa direk 144 Hz'li RX 590'lı bir PC almak mı daha mantıklı olur?
590 ve 144hz olanı tercih etmelisin. 5k az para değil 590 senin işini görür.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı