144 Hz'den 165 Hz'e geçilmeli mi?

Rekabetçi oyunlar için IPS ekran bakmanıza gerek yok. Hikaye tabanlı bazı oyunlar için renk doğruluğu yüksek panellere bakmanız yeterli (VA ya da IPS). Oynayacağınız oyun grubuna göre monitör tercihi yapmak daha makul.

Tamamdır hocam o zaman geçiş yapmayayım ileride daha yüksek Hz monitöre geçiş yaparım teşekkür ederim.

Hocam konuyu zortlattım biraz daha bütçeyi zorladım bütçem buna yetiyor Dell 24,5" S2522HG 1Ms 240Hz FullHD HDMI DP FreeSync Fast IPS Gaming Monitor fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da buna geçsem değer mi?

İlla geçeceksen en az 240Hz geçmen lazım onun için.

Hocam konuyu zortlattım biraz daha bütçeyi zorladım bütçem buna yetiyor Dell 24,5" S2522HG 1Ms 240Hz FullHD HDMI DP FreeSync Fast IPS Gaming Monitor fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da buna geçsem değer mi?

Son düzenleme:
Tamamdır hocam o zaman geçiş yapmayayım ileride daha yüksek Hz monitöre geçiş yaparım teşekkür ederim.

Sırf dock soketleri için fiyatı pahalandırmışlar. Değmeyecek fiyatta. Dockstation özelliğine ihtiyacınız yoksa Game Booster'ın 280 Hz monitörünü alın aynı işi görecek.

Sırf dock soketleri için fiyatı pahalandırmışlar. Değmeyecek fiyatta. Dockstation özelliğine ihtiyacınız yoksa Game Booster'ın 280 Hz monitörünü alın aynı işi görecek.

Çöp monitör alınmaz.

Bütçe varsa geçilebilir. 240Hz.

ÇÖp monitÖr alınmaz.

Özelliklerini bile bilmediğiniz bir monitör için çöp damgası vuruyorsunuz. Pixio'nun panelleri bayağı kaliteli. Birçok özellikten feragat edilmesine rağmen renk doygunluğu ve MBRT ile 1 ms çalıştırmak bu fiyat bütçesinde kesinlikle çöp denilecek noktada değil. HDR bile sunmadan 240 Hz monitör için 6700 TL vermek tamamen gereksiz.
Panel linki

Özelliklerini bile bilmediğiniz bir monitör için çöp damgası vuruyorsunuz. Pixio'nun panelleri bayağı kaliteli. Birçok özellikten feragat edilmesine rağmen renk doygunluğu ve mbrt ile 1 ms çalıştırmak bu fiyat bütçesinde kesinlikle çöp denilecek noktada değil. HDR bile sunmadan 240 Hz monitör için 6700 TL vermek tamamen gereksiz.
Panel linki

Game Booster çok kötü bir monitör ayrıca ben Dell'i alın demedim nereden çıkartıyorsunuz.

Game Booster çok kötü bir monitör ayrıca ben Dell'i alın demedim nereden çıkartıyorsunuz.

Game Booster markasının diğer ürünleri için bir şey demem pek mümkün değil. Panelini araştırdığım için arkadaşa bunu önerdim. Bu arada "bütçe varsa geçebilir 240 Hz" yorumunu konu sahibinin açtığı Dell için söylemiştim. O şekilde beyan ettiğinizi düşünmüştüm. Alıntı olarak o kısmı alıntılamışsınız da.

Geri
Yukarı