1440p 27" veya 32"IPS Monitör Tavsiyesi

biadsiz

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, IPS monitör tavsiyesi istiyorum. Hem render işleri hem de oyun için. Tercihim, dahili hoparlörlü, metal ayaklı, çerçevesiz tasarımı olması. 27" ile 32" arasında kaldım, önerilerinize açığım. Çözünürlük 1440p olacak. Bütçem 2000 TL civarı. Fakat piyasayı bilmediğim için 3500 TL'ye kadar çıkabilirim. F/P ürün olması yeterli benim için.

VA panel ile İPS panel arasında çok fark yok,
Attığınız model çok hoşuma gitti. Fakat almış iken iyisini alıp IPS seçeyim diyorum. Film izlemeyi çok severim. O renkleri daha iyi hissetmek isterim.
Yazdığınız model 1080p.

Leş gibi monitör, her VA panel iyi olacak diye bir kaide yok. Bir tane güzel incelemesi yok.

Ben C27HG70 veya MPG27CQ öneririm.
İkisinden birisini alabilir o halde.

İkisinden birisini alabilir o halde.
CJG50 modeli leş diyorum, 32" olan modelini öneriyorsunuz. Viewsonic model güzel.

Teşekkür ederim fakat TN panel monitör.

Önerdiğiniz modeller çok güzeller. IPS panel ile VA panel arasında da sizin tercihiniz hangisi olurdu diye sorsam.
Bence oyun için VA daha doğru panel. Daha iyi kontrast oranı sunuyor ve fiyatı da daha uygun, Samsung modelde Quantum Dot olduğundan renkleri de iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı