144Hz 1 Ms Monitör Tavsiyesi

baybezelye

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Sistemim;
  • Ryzen 5 2600
  • MSI GTX 1660Ti Gaming X
  • B450 Tomahawk
  • Corsair Vengeance LPX 3000MHz 2x8
  • Samsung 860 Evo 250 GB
Genellikle multiplayer oyunlar oynuyorum. Film, dizi benim için ikinci planda. Bütçem şimdilik 1500 civarı fakat daha iyi önerileriniz varsa maksimum 2000 olabilir. Monitörler ile ilgili pek bir araştırmam yok. IPS vesaire hangi tür bir monitör işimi daha iyi görür? Bu arada curved monitörlerin artıları ve eksileri nelerdir? MSI'ın curved modelleri çok hoşuma gidiyor. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Bu ürünü tavsiye ederim hem Freesync hem Gsync destekliyor. Linkteki modeli en ucuz nereden bulursan alabilirsin. Viewsonic kullandığım bir marka elimde 8 senelik cihaz hala sorunsuz çalışıyor.

Bu ürünü tavsiye ederim hem Freesync hem Gsync destekliyor. Linkteki modeli en ucuz nereden bulursan alabilirsin. Viewsonic kullandığım bir marka elimde 8 senelik cihaz hala sorunsuz çalışıyor.

Bu da benim çok ilgimi çekiyor işte. Görüntü kalitesi, renkleri falan gördüğümde hoşuma giderse ben alacağım.😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı