144Hz 1 ms monitör tavsiyesi

semi ustunturk

Hectopat
Daha fazla  
Uzun araştırmalarım sonucu aşağıya linkini bırakacağım monitörü almak istiyorum. Kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirler mi? Ya da 2200 fiyat bandında önereceğiniz başka monitörler var mı? Cevaplarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ne için kullanacaksınız? Spesifik olarak istediğiniz veya istemediğiniz bir özellik var mı?
hocam açıkcası ana monitör yapıcam, şuan kullandığım yedek monitörüm olucak . yazılım muhendisliği 4. sınıfım karantina dönemimde vakitlerim boş geçmesin diye unity de oyun yazmaya başladım. tek monitör yetersiz geliyo . almışken de günceli yakalayacak bir monitör istiyorum. aşırı oyun oynayan biri değilim ama oynarım daha çok dizi film ve kod olarak kullanmayı amaçlıyorum. günceli yakalamak içinde 1080p döneminin eskiyeceğini düşündüğüm için ileriye yönelik fiyat açısında da bakılınca 2K ya yöneldim. spesifik ihtiyacım olarak güzel bir görüntü ve iyi bir tepki süresi diyebiliriz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı