144Hz destekli HDMI kablo önerisi

Eğer ekran kartın desteklemiyorsa 144Hz kullanamayabilirsin.

APU bilgisayardayım anakarta takıyorum A320M.
Stokda kalmamış ama diğer sitelerde var bi bak derim.
https://www.hepsiburada.com/paugge-....dsa.elk.ev-elektronigi-nontv-tv-aksesuarlari
Buna 144Hz olur mu?

Hocam muhtemelen 120Hz isteseniz de alamayabilirsiniz. DP ile bağalanız gerekecektir ki o bulunmayabilir anakartınızda. Normal HDMI kablo almanız yeterli olacaktır.

Tam anakart modelini paylaşırsanız yardımcı olur arkadaşlar.

Hocam APU kullanıcısı olarak 144FPS alabileceğiniz oyun sayısı bir elin parmağını geçmez zaten. He ileriye yönelik yatırım diyosanız o başka tabii. Bu PC'yi uzun süre ekran kartsız kullanacaksanız daha uygun fiyata 75Hz bir monitör almanız yetecektir diye düşünüyorum. Son zamanlarda fiyatlatına pek bakmadım tabii, bir ara 144Hz monitörler çok uyguna bulunuyordu bu Kara Cuma zamanlarında ama şimdi fark ne kadardır bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam APU kullanıcısı olarak 144FPS alabileceğiniz oyun sayısı bir elin parmağını geçmez zaten. He ileriye yönelik yatırım diyosanız o başka tabii. Bu PC'yi uzun süre ekran kartsız kullanacaksanız daha uygun fiyata 75Hz bir monitör almanız yetecektir diye düşünüyorum. Son zamanlarda fiyatlatına pek bakmadım tabii, bir ara 144Hz monitörler çok uyguna bulunuyordu bu Kara Cuma zamanlarında ama şimdi fark ne kadardır bilmiyorum.

Alıyorum.

Yani oynadığım oyunlarda 144Hz alıyorum demek istedim :D

Son düzenleme:
Alıyorum.

Yani oynadığım oyunlarda 144Hz alıyorum demek istedim :D

Hocam affedersin ben konuyu komple yanlış okumuşum zaten hasta hasta bakınca kafa gitmiş 144Hz monitör önerisi almak için konu açmışsın zannettim 😅 144Hz alabileceğin de pek sistem istemeyen birkaç rekabetçi oyun var sadece. Yanlış anlama ben de APU kullanıyorum hani 30FPS olsun bizim olsun modunda oynuyorum her şeyi 😄 144Hz çıkışı da anakartın verir mi bilemiyorum ama işte sitesinde vs bilgileri olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı