144Hz ekran ile ping süresi düşer mi?

shankssann

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Su anda ki ping degerlerim oynadigim oyunda 10 ola 12 arası. Bu ping ı daha fazla dusurmek için 75 vs 60 Hz olan monitor ve laptoplar yerine 144Hz laptop almayı dusunuyorum. Ayrıca alacagim laptop da Killer 2600 diye bir program da var Intel'in. Hiçbir bilgim yok. Sormak istedigim konu 60 Hz ile 144Hz monitor ekran arasında ki ping süresi aynı mıdır yoksa ki 144Hz daha fazla faydali mi olur? Mmporg oynuyorum benim için çok önemli. 1 ms bile degerli. Ne yapmami onerirsiniz? Birden çok PC var elimde ama hiç 144Hz yok. Bir de FPS olarak sorayım ayrıca.

Ms farkı çok ince bir ayar olduğu için fark kılar ama çok milisaniyelik bir olay. 60 Hz kullanıyorsanız kesinlikle 144 Hz geçiş yapın artan akıcılıkla beraber daha iyi deneyime ulaşırsınız zaten 144 Hz monitörler genelde 1ms olur önceliği Hz'ye vermenizi öneririm.

Arkadaşlar normal de ping in oynadigim oyunun bagli bulundugu bolge ile benim bulundugum bolgenin aradaki yakinligina gore degistigini biliyorum. Lakin bazı arkadaşlar ping için 144Hz in daha iyi bir deneyim ve ping in de iyilestirme oldugunu söylüyor oradan kafam karısti. Birdr bu Intel'in Killer 2600'u is görür mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı