144Hz F/P monitör önerisi

LG'de ve ASUS'ta (VG279Q) bulunan iki tane IPS monitör var 2000 TL bandında 27 inch. Renk isabeti olarak %98 gibi bir doğruluğu var. Hem oyunlarda hem filmlerde renk derinliği inanılmaz başarılı. 1500 TL'ye bütçe monitör alıp tozlu renklere bakmak yerine bunların bir incelemelerine bak derim. LG o serinin panelini çok iyi yapmış ve ASUS bu modelde kullanmış.

LG'de ve ASUS'ta (VG279Q) bulunan iki tane IPS monitör var 2000 TL bandında 27 inch. Renk isabeti olarak %98 gibi bir doğruluğu var. Hem oyunlarda hem filmlerde renk derinliği inanılmaz başarılı. 1500 TL'ye bütçe monitör alıp tozlu renklere bakmak yerine bunların bir incelemelerine bak derim. LG o serinin

LG'de ve ASUS'ta (VG279Q) bulunan iki tane IPS monitör var 2000 TL bandında 27 inch. Renk isabeti olarak %98 gibi bir doğruluğu var. Hem oyunlarda hem filmlerde renk derinliği inanılmaz başarılı. 1500 TL'ye bütçe monitör alıp tozlu renklere bakmak yerine bunların bir incelemelerine bak derim. LG o serinin panelini çok iyi yapmış ve ASUS bu modelde kullanmış.
Bahsettiğin monitörün linkini atabilir misin?

Bahsettiğin monitörün linkini atabilir misin?

fiyatları son kontrol ettiğimde 2000 tl idi sanırım indirim dönemindeydi. Yakalarsan kaçırma derim. Asus olanı ben bizzat kullanıyorum ve arkadaşlarımda Samsungun 32 inch olup 4000 tl civarında seyreden VA panellerinden biri var. Ona kıyasla daha az ışık sızması var (neredeyse yok). Rekabetçi oyunlar oynuyorsan IPS panel istemeyebilirsin ama Esporcu da olmayacağım oynarım bunda da dersen benim gibi, sorun çıkarmayacaktır. Overdrive(LG), Tracefree(ASUS) teknolojileriyle birlikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı