144Hz monitör alınmalı mı?

Bütçe
4000
12100F ve RX6600 var. Yüksek grafiklere takıntılıyım biraz genel olarak 70 - 80fps de takılıyorum o yüzden 75HZ bakıyordum. Düzgün 75HZ fiyatları 2900 - 3000 olduğu için 1K daha koyup bunu alasım geldi. 2.el monitör de yok zaten çevremde olanlar da gereksiz pahalı indirim de yapmıyorlar.
Hocam VP249 kullanıyorum. 1 Ölü piksel çıktı ama hiç rahatsız etmiyor. Bir de eski laptopum 60Hz idi şimdi yeni monitörümde 144Hz modundan 60'a alınca çok yavaşlıyor. Aradaki fark bu kadar büyük yani. Ben VP249 tercih ederdim.

75Hz monitör + kulaklık ve klavye alıp yoluma bakacaktım da VP249'un fiyatı çok uygun geldi sizce alınır mı? CS:GO falan çok sık oynamam haftada 1 girer kasamı alır çıkarım en fazla 5 saat oynarım. Asus VP249QGR 24" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bütçem yetiyor ama klavye kulaklık alamam. Şu an dandik Piranha bir kulaklık ve Logitech K120 klavye kullanıyorum.

Dediğin model buysa bende birkaç güne bunu alacağım sanırım herkes öneriyor fiyatı da uygun geldi öneririm ama çok oyun oynamıyorsan öylesine oynuyorsan oynadığın zaman 75 hertzlede oynarsın benim şu an oynadığım gibi :)

Hocam VP249 kullanıyorum. 1 ölü piksel çıktı ama hiç rahatsız etmiyor. Bir de eski laptopum 60Hz idi şimdi yeni monitörümde 144Hz modundan 60'a alınca çok yavaşlıyor. Aradaki fark bu kadar büyük yani. Ben VP249 tercih ederdim.

Dostum ölü piksel nasıl rahatsız etmiyor umarım bana çıkmaz elden alabileceğim bir mağaza var mı acaba o model için.

Dediğin model buysa bende birkaç güne bunu alacağım sanırım herkes öneriyor fiyatı da uygun geldi öneririm ama çok oyun oynamıyorsan öylesine oynuyorsan oynadığın zaman 75 hertzlede oynarsın benim şu an oynadığım gibi :)

Dostum ölü piksel nasıl rahatsız etmiyor umarım bana çıkmaz elden alabileceğim bir mağaza var mı acaba o model için.
Önceden ölü pikselle karşılaştıysan ve o ekran küçükse rahatsız etmesi normal. Şimdi alırsan 24 inç ekran kullanacaksın. Rahatsız etmesi için şizofren olman lazım. Tarayıcıyı Koyu modda mı kullanıyorsun beyaz modda mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı