144Hz monitör almaya değer mi?

efesuke

Hectopat
Arkadaşlar ekran kartım RX570 veya RX580 olacak fakat monitörde kararsiz kaldım. Sizce 500 TL fazladan verip 144Hz almak ne kadar mantikli? CS LOL vs. için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekran kartım RX570 veya RX580 olacak fakat monitörde kararsiz kaldım. Sizce 500 TL fazladan verip 144Hz almak ne kadar mantikli? CS LOL vs. için alacağım.
Oynadığınız oyunlara göre çok mantıklı bir seçim olur. Akıcılık çok fark ediyor. Bütçeniz azsa en uygun fiyatlı 144Hz monitör budur.

Monitör bir kere alınır, yıllarca kullanılabilir. Almışken 144Hz al, zaten o monitörle iki hafta geçir, 60Hz'e döndüğünde, "Ben bu oyunları nasıl böyle oynamışım..." diyeceksin. Masaüstünde fare hareket ettirmende bile yumuşaklık hissedeceksin. Almışken 144Hz al, yıllarca kullan. Şu an için 580 ve 570 fazlasıyla yeterli bir kart oynadığın oyunlar için. 144Hz şart değil lakin deneyimledikten sonra 60'a dönmek istemeyeceksindir.

Oynadığınız oyunlara göre çok mantıklı bir seçim olur. Akıcılık çok fark ediyor. Bütçeniz azsa en uygun fiyatlı 144Hz monitör budur.
AOÇ un monitoru 900e düşüyor onu almayı düşünüyorum bu arada teşekkürler hepinize

Öncelikle günaydın, Hocam buyrun;
Adamlar indirimin dibine vurmuş kesinlikle 1000tl altı bütçeniz varsa başkasını düşünmeyin derim.

Geri
Yukarı