144Hz monitör için ekran kartı önerisi

Ekran kartı 75Hz destekliyor diye bir şey yok. Monitörün 75 destekliyordur ekran kartı da 75'e kadar cevap verir. Üstünü verse de sana yansıtamaz. Alacağın monitör Curved 144Hz 1080p. Çok da ciddi bir kart almana gerek yok.

Bende de aynı monitör var. Benim ekran kartım GTX 1650 anakartım ASUS Prime H510-E ve gayet memmunum ekran kartım 144 Hz destekliyor sıkıntı yok. İşlemci i3 10100 F 16 GB RAM.

Ayarları low'a çekersin sıkıntı olmaz, mecvut ekran kartın çok kötü değilse yenisine gerke yok. Ultra FPS 144 için zaten o monitörün iki katı para vermeye gerek yok, bir ekran kartı için.

Ayarları Low'a çekersin sıkıntı olmaz, mecvut ekran kartın çok kötü değilse yenisine gerke yok. Ultra FPS 144 için zaten o monitörün iki katı para vermeye gerek yok, bir ekran kartı için.

Ultra 144FPS oynatacak ekran kartı var mı piyasada? 4000-5000 TL arasına?

İşlemciniz nedir?

i5 4570

Ayarları Low'a çekersin sıkıntı olmaz, mecvut ekran kartın çok kötü değilse yenisine gerke yok. Ultra FPS 144 için zaten o monitörün iki katı para vermeye gerek yok, bir ekran kartı için.

GT730 var elimde. Oyunlarda 80 90 FPS'e zorluyor. 144Hz olsa bile 80FPS de kalacak. Bu durumda da monitore boş para vermiş oyuyorum

Geri
Yukarı