144Hz monitör ile 100 Hz almak

Bu konuda öneri veremeyeceğim çünkü herkes paggue markalı kabloyu önerecek sana. 100 TL fiyatı olabiliyor. Çok gereksiz pahalı buluyorum. 4 ay önce ucuz bir kablo almıştım, 40 TL cıvarı. Hala sıkıntısız kullanıyorum ama marka öneremeyeceğim.

Merak ettim söyleyebilir misin?

Ürünün yorumlarına baktığımızda bu modelde DP kablosu olmadan 144 Hz alamayacağını söylüyorlar. DP kablosu alman gerekiyor.

NVIDIA ekran kartında problem olmaz diyorlardı. DP almak şart oldu sağ olasın.
Sağ ol.
https://www.hepsiburada.com/paugge-...kablo-ck01-p-HBV000008BVI8?magaza=Hepsiburada 2K 144Hz destekliyor 1.2'nin 1.4'den bir farkı olur mu 2K 144Hz için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar 2K 144Hz monitörüm var Windows görüntü ayarlarına gelinece yenileme hızım 99, 946 Hz çıkıyor yenileme sıklığıda 100Hz NVIDIA ekran kartı kullanıyorum. HDMI kullanıyorum. "Modeli HDMI Premium High Speed hec" sanırım arkasında böyle yazıyor en azından. Display Port mu kullanmam gerekir yoksa ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Technopat kanalında böyle bir video vardı, bakabilirsin. Hatırlamıyorum ama hangi videoydu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar 2K 144Hz monitörüm var Windows görüntü ayarlarına gelinece yenileme hızım 99,946 Hz çıkıyor yenileme sıklığıda 100Hz NVIDIA ekran kartı kullanıyorum. HDMI kullanıyorum. "Modeli HDMI Premium High Speed hec" sanırım arkasında böyle yazıyor en azından. Display Port mu kullanmam gerekir yoksa ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Attığın ilk resimde 100hz yaran yere tıkla orda yenileme seçeneklerinden 144ü seç. yoksa sıkıntı vardır

Geri
Yukarı