144Hz Monitör, overlock yaptıktan sonra açılmıyor

Altugbkr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. @Recep Baltaş videosundaki gibi 144Hz olan monitörüme overclock yaparak 150Hz yaptım. Yaptığım zaman bir sorun oluşmadı oyunlarda vs. ama bilgisayarı kapattım tekrar açtım siyah ekran geliyor ve görüntü gelmiyor ekrana. Tekrar eski haline döndürmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. @Recep Baltaş videosundaki gibi 144Hz olan monitörüme overclock yaparak 150Hz yaptım. Yaptığım zaman bir sorun oluşmadı oyunlarda vs. ama bilgisayarı kapattım tekrar açtım siyah ekran geliyor ve görüntü gelmiyor ekrana. Tekrar eski haline döndürmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

İlk açılışta anakart logosu vs geliyor mu ekrana?

@SerdarEdition Evet ilk açılışta logo vs. hepsi geliyor evet

Anakart logo vs. görünüyor sanırım bios'a giriş yapabilirim fakat nasıl eski haline getireceğimi bilmiyorum :)

Yok mu çözümü bilen bilgi sahibi bir kişi

Son düzenleme:
@SerdarEdition Evet ilk açılışta logo vs. hepsi geliyor evet

Anakart logo vs. görünüyor sanırım BIOS'a giriş yapabilirim fakat nasıl eski haline getireceğimi bilmiyorum :)

Yok mu çözümü bilen bilgi sahibi bir kişi

Bilgisayarı güvenli modda açmayı denedin mi? Güvenli modda açılıyorsa ayarları eski haline getirmeyi dene.

hdmi kablosu ile bağladım monitörü ekran geldi. Sonrasında ekran kartı driverını sildim tekrar yükledim sorun çözüldü

Geri
Yukarı