144Hz TN vs 144Hz IPS monitör

CSS

Hectopat
Ağırlıklı olarak CS:GO oynayacağım. Forumlarda akıcılık için TN renk kalitesi için IPS önerıyorlar gerçekten çok kararsız kaldım. Arada kaldığım birkaç monitörü aşağıya bırakıyorum bakarsanız sevinirim.

Çok profesyönel değilseniz kesinlikle IPS öneririm.
TN ile IPS arasındaki renk farkını rahatlıkla görebilirsiniz. Ben şahsen oyunlarda renklere çok önem veririm.
IPS'lerin arasından da AOC önerebilirim.

Çok profesyönel değilseniz kesinlikle IPS öneririm.
TN ile IPS arasındaki renk farkını rahatlıkla görebilirsiniz. Ben şahsen oyunlarda renklere çok önem veririm.
IPS'lerin arasından da AOC önerebilirim.

Cevap verdiğin için teşekkür ederim. Attığım modeller arasından veya önerebileceğin 2000TL civarı bir monitör var mı?

Hocam AOC'yi alın derim. IPS panel sizi üzmez. Bütçe artarsa Asus TUF modelini alın.

Cevap verdiğin için teşekkür ederim. Attığım modeller arasından veya önerebileceğin 2000TL civarı bir monitör var mı?
Sisteminiz kaldırır mı bilemiyorum ama o bütçeye 2K 144Hz sığdırabilirsiniz :)
Hem de saçmasapan medivenaltı bir monitör değil, Samsung'un iyi bir modeli.
CS:GO zaten hafif bir oyun. Derseniz ki ben CS'yi düşük çözünürlükte oynuyorum, size başka avantajlar da söyleyebilirim.
Masaüstünün kalitesi, Google'da yazıları büyütüp surf yapmak falan harika şeyler. (Yazıları büyütmezseniz karınca duğası gibi oluyor. Alışınca o da çok güzel olabilir ama alışırken baş ağrısı kaçınılmaz.)

Bahsettiğim monitör;

2K'ya gerek yok kalsın derseniz de AOC öneririm yine.

Sisteminiz kaldırır mı bilemiyorum ama o bütçeye 2K 144Hz sığdırabilirsiniz :)
hem de saçma sapan medivenaltı bir monitör değil, Samsung'un iyi bir modeli.
CS:GO zaten hafif bir oyun. Derseniz ki ben CS'yi düşük çözünürlükte oynuyorum, size başka avantajlar da söyleyebilirim.
Masaüstünün kalitesi, Google'da yazıları büyütüp surf yapmak falan harika şeyler. (Yazıları büyütmezseniz karınca duğası gibi oluyor. Alışınca o da çok güzel olabilir ama alışırken baş ağrısı kaçınılmaz.)

Bahsettiğim monitör;

2K'ya gerek yok kalsın derseniz de AOC öneririm yine.

Sanırım 1ms değil bu model ve 27 inch FPS oyunları için büyük diyorlar. İlgilendiğin için teşekkür ederim.
Hocam AOC'yi alın derim. IPS panel sizi üzmez. Bütçe artarsa ASUS TUF modelini alın.
[/QUOT.
Sanırım 1ms değil bu model ve 27 inch FPS oyunları için büyük diyorlar. İlgilendiğin için teşekkür ederim.

Hocam AOC'yi alın derim. IPS panel sizi üzmez. Bütçe artarsa ASUS TUF modelini alın.

AOC 24G2U için ölü pixel sorunu oluyor diyorlar bir bilgin var mı?

ASUS yahut AOC tercih etmeni öneririm. Bu arada ağırlıklı CS:GO oynayacaksan BenQ seni daha mutlu edebilir. AOC'ların ayakları, klavyeyi çapraz tutan arkadaşlar için problem olabiliyor bilgin olsun.

ASUS yahut AOC tercih etmeni öneririm. Bu arada ağırlıklı CS:GO oynayacaksan BenQ seni daha mutlu edebilir. AOC'ların ayakları, klavyeyi çapraz tutan arkadaşlar için problem olabiliyor bilgin olsun.

Ekran kartım 2060 Super o yüzden G-Sync monitör almak zorunda mıyım?
IPS panelin renk kalitesini ve canlılığını TN versiyonlarda göremezsiniz.

Ekran kartım 2060 Super G-Sync monitör almak zorunda mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı