144Hz ve 280Hz farkı anlaşılır mı?

skyyy

Hectopat
Arkadaşlar merhaba 144Hz ile 280Hz arasındaki farkı anlayabilir miyim ve aralarında 1400₺ fiyat farkı var değer mi? Yarı profesyonel olarak CS:GO oyununu oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2070 Super ve Ryzen 5 3600 mü yoksa I9 9900 ve 1650 Super mi daha iyi FPS verir? Low ayarlar 1280x960
Csgo'da intel işlemciler amd işlemcilere göre daha yüksek fps verir fakat ekran kartı benim için ilk öncelik olduğu için birinci seçenek ayrıca ikinci seçenekteki ekran kartı o işlemciye göre çok güçsüz kalmış

Csgo'da intel işlemciler amd işlemcilere göre daha yüksek fps verir fakat ekran kartı benim için ilk öncelik olduğu için birinci seçenek ayrıca ikinci seçenekteki ekran kartı o işlemciye göre çok güçsüz kalmış
Sonradan 5700XT veya en düşük 3000 Serisi kart ekliyeceğim iyi olur mu?

i9 9900 gibi bir işlemci alacaksanız o ekran kartı yakışmaz hocam bence en kötü 1660 Super alın derim.

Hocam ama hangisiyle daha iyi FPS alırım ikinci sistem ile değil mi? 1280x960 low ayarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı