1450 TL'ye ikinci el i7 2670QM laptop alınır mı?

Masuraki

Hectopat
Daha fazla  
laptop almayı düşünmekteyim. Bu laptop ikinci el, ikinci el alınır mı?
Sıfır fiyatları inanılmaz pahalı, laptop daha kullanışlı. İşten geldiğim zaman bilgisayara gitmeye çok üşeniyorum.
Dizüstü bilgisayarın özellikleri;
  • Casper i7 2670QM 2.2 UP TO 3.1 Ghz.
  • 8 GB RAM
  • 1 TB Harddisk
  • Intel HD Graphics 3000
  • 2 GB Nvidia GeForce CUDA Graphics

Pil ölüymüş, yanında Bluetooth mouse verecekmiş, çantası yokmuş, SSD maalesef yok, HDD çıkartıp SSD takmayı falan düşünüyorum. 2 ekran kartı var dedi, 2 GB ve 2 GB olmak üzere. Bir tanesi oyun oynamak için, bir tanesi normal kullanım için dedi. Ek 2 GB Nvidia'yı kendisi taktırtmış, pek anlayamadım.
Kullanım amacı kod yazmak, oyun oynamak.
PUBG gibi oyunlarda aşağı yukarı kaç FPS verebilir, bir tahminde bulunabilir misiniz?

Bilgisayar fiyatı 1450₺.

IMG-20190106-WA0001.jpg

Bu bilgisayar da PUBG oynamak hayal olur gibime geliyor. Tahmin yapmak gerekirse 20 fps anca alırsınız. Bu bilgisayar kesinlikle oyun oynamak için değil. 2. nesil işlemci çok çok eski.Ekran kartının günümüz oyunlarıyla hiç bir alakası yok. Oyun oynamak istiyorsanız ve illa laptop istiyorum diyorsanız, en az (ikinci el) 3000TL gözden çıkarmalısınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı