14500 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
14500
Monster'ın böyle bir algısı var. Abra ve v20 serisi konusunda haklılar fakat v21 ve v22 serileri gayet iyi modeller.
Önceki nesil modellerde çok önyargı oluştuğu için adam araştırma gereği bile duymuyor Monster için. Ben her zaman hangi marka en çok F/P ise onu tercih etmişimdir bence zaten doğru olanı da budur. Fanboy olup fazla para ödemek gereksiz aynı durum tam tersi içinde geçerli.

Monster'ın böyle bir algısı var. Abra ve v20 serisi konusunda haklılar fakat v21 ve v22 serileri gayet iyi modeller.

Hp Omen ram konusunda geride kalıyor faka t yükseltebilirsiniz. Acer Predator işlemci bakımından biraz düşük fakat malzeme kalitesi iyi. Asus Tuf işlemcisi güçlü ve malzemesi premium hissiyatı veriyor. Monster ise Max-P 3060'a sahip.
Acer'ın tek dezavantajı ramleri dual channel değil tek modül ram kullanıyor.

Asusda ek depolama ekleyebilir miyim?
Hocam ben olsam Monster modelini alırdım. İşlemcisi çok güçlü ve çok uzun süre gider ekran kartıda Max-P yani frekansları kısılmış versiyonu değil. Ek olarak servisleri Monster'ın çok iyi ömür boyu garantide artısı.

Not: İşlemci 11. Nesil değilmiş yeni farkettim fakat yinede alınabilir. Bu fiyata Omen olan daha alınabilir F/P açısından. TUF biraz tuzlu ama üzmez.

Ben açıkçası sizin yerinizde olsam Hp'yi tercih ederdim, fakat ileride ram yükseltmek istemiyorsam Tuf'u seçerim.
Teşekkür ederim tufu seçeceğim.
Ben açıkçası sizin yerinizde olsam Hp'yi tercih ederdim, fakat ileride ram yükseltmek istemiyorsam Tuf'u seçerim.
Son olarak asusu ağustosun 15-20 si gibi alacağım fiyatta bir değişiklik olur mu?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı