14500 TL PC toplama

Bütçe
14500
500 TL'yi bir klavye için az görüyorsunuz sanırım :) Cooler Master CK350 veya Logitech G413'ü "geympavır" statüsünde görüyorsanız sizin tercihiniz. Apex 3 ışıktan ibaret.

Öncelikle Cooler Master CK350 Blue switch kullanıyor kulaklık takmazsanız o switch beyninizi deler. Logitech G413 Red switch versiyonu 750 TL zaten. Apex 3 ışıktan ibaret değil sağladığı konfor çok iyi.

Öncelikle Cooler Master CK350 Blue Switch kullanıyor kulaklık takmazsanız o Switch beyninizi deler. Logitech G413 Red Switch versiyonu 750 TL zaten. Apex 3 ışıktan ibaret değil sağladığı konfor çok iyi.

Switch kişinin kendi tercihidir. CK350'nin Red Switch versiyonları da var ayrıca. Fiyatları da aynı.
Beyin delme konusunda ise ben 3 aydır Blue Switch bir mekanik klavye kullanıyorum beynim hala yerinde. Kullandığım kulaklık ise ucuz bir kulak içi yani sesleri vs. kesmiyor hatta genelde kulaklığı takmıyorum.

CK350'nin Red Switch versiyonları da var ayrıca. Fiyatları da aynı.

Red switch versiyonları stokta yok.

Beyin delme konusunda ise ben 3 aydır Blue Switch bir mekanik klavye kullanıyorum beynim hala yerinde. Kullandığım kulaklık ise ucuz bir kulak içi yani sesleri vs. kesmiyor hatta genelde kulaklığı takmıyorum.

Kullanıcının kendi tercihi bu modelde bilek desteği yok bu klavye de konfordan taviz veriyor buna kullanıcı karar verecek mesela ses takıntısı varsa apex 3 alır yoksa ve konfor istemiyorsa bunu alır zaten konu sahibi vermiş kararını.

Yeni konular

Geri
Yukarı