14900HX vs 14950HX vs 14980HX

tako76

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Çoğu yerde araştırdım, pek bir şey yok. Şimdi bu sene içinde 14950HX veya 14980HX işlemci çıkacak mı, var mı böyle bir işlemci serisi? ASUS ROG STRIX 14900HX almayı düşünüyorum. Bunlarda ilk seri alınması mantıklı mı, yoksa son işlemci mi çıkar? 13. nesildeki gibi yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS'larda coil whine var almayın ya Acer'ya da MSI alın ve 14.nesil Intel'ler gereksiz pahalı o yüzden 13980HX MSI ya da Acer Predator alın.

Merhaba, bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Çoğu yerde araştırdım, pek bir şey yok. Şimdi bu sene içinde 14950HX veya 14980HX işlemci çıkacak mı, var mı böyle bir işlemci serisi? ASUS ROG STRIX 14900HX almayı düşünüyorum. Bunlarda ilk seri alınması mantıklı mı, yoksa son işlemci mi çıkar? 13. nesildeki gibi yardımcı olursanız sevinirim.
Tam bütçeniz nedir ona göre önerelim hocam.

Tam bütçeniz nedir ona göre önerelim hocam.
hocam 90 civarinda bir bütçe var ekran kartı ağırlıklı cok işim yok. 4060 4070 ekran kartlı yeterli hep işlemci 64gb ram alıp ram takmayı düsünüyorum. asus rog strix tabi coil whine olayları halen devam etmiyorsa düşüncem bu yönde, yoksa msi düşünüyorum. onunda garanti dışı kalıyor gibi bişey dediler değişimde kararsız kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı