15.000-16.000 TL bilgisayar toplama

Hocam toplama yeteneğim yok maalesef. İtopya Akakçe sinerji gibi sitelerden böyle alacağım.
Hocam sadece bana sistem toplayın monitörüm belli 1 TB SSD olsun 7Klık bir ekran kartı koyun ya da 7.5. 16 ya da çıkarabilirim bütçemi.

Bilgisayarcıda veya bilen birine de toplatabilirsiniz. Tek siteden alınca böyle pahallı ve düşük oluyor.

Bütçe varsa anakartı B550 veya X570 gibi anakartlar alabilirsin.

3080 stoklara geldiğinde açsanız konuyu daha iyi olur. Çünkü şimdi topladığımız sistem 15.000 TL ise, 3080 stoklara geldiğinde belki de 20.000 TL olacak. Bu yüzden en iyisi konuyu 3080 stoklara geldiğinde açmak olacaktır.

Peki bu durumda en iyi toplanacak PC nedir?

Bu bütçelerde fazla bilgisayar toplamadım. Sizi yanlış yönlendirmek istemem

Herkes bir şey önermiş cidden. Madem beğenmediniz ve önermiyorsunuz bir sistem önerin o zaman. Ki sorum cevaplansın.

Ben herhangi bir sistemi beğenmediğimi mi belirttim? Ben sadece alacağınız zaman bu konuyu açmak daha iyi olur dedim.

Ben herhangi bir sistemi beğenmediğimi mi belirttim? Ben sadece alacağınız zaman bu konuyu açmak daha iyi olur dedim.

Hocam sizle alakalı değil durum size yardımcı oldunuz zaten. Biri 450 alma demiş. Biri 550 570X falan aldemiş biri PSU yetersiz demiş. Sorum cevaplanamadı.

Hocam sizle alakalı değil durum size yardımcı oldunuz zaten. Biri 450 alma demiş. Biri 550 570X falan aldemiş biri PSU yetersiz demiş. Sorum cevaplanamadı.
Sorularınızı toplu bir şekilde belirtin ben yardımcı olmaya çalışacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…