15.000-16.000 TL bilgisayar toplama

Anakart aşırı düşük, RAM OC yapılamıyor diye biliyorum, bu bütçede 10700K veya 10700'lü sistem çok daha iyi olur, A400 kronik sorunlu diyenler var ama zaten onun yerine A2000 alabilirsin, kasa olarak 1000 TL'ye P500A öneririm ve PSU olarak en az 750W MWE alın. Parçaları ayrı ayrı alırsanız çok daha iyi olur bu arada.

GameGaraj gibi bir sitede vardı sanırım 7500 TL.

Hocam toplama yeteneğim yok maalesef. İtopya Akakçe sinerji gibi sitelerden böyle alacağım.
Hocam sadece bana sistem toplayın monitörüm belli 1 TB SSD olsun 7Klık bir ekran kartı koyun ya da 7.5. 16 ya da çıkarabilirim bütçemi.

Hocam toplama yeteneğim yok maalesef. İtopya Akakçe sinerji gibi sitelerden böyle alacağım.
Hocam sadece bana sistem toplayın monitörüm belli 1 TB SSD olsun 7Klık bir ekran kartı koyun ya da 7.5. 16 ya da çıkarabilirim bütçemi.

Bilgisayarcıda veya bilen birine de toplatabilirsiniz. Tek siteden alınca böyle pahallı ve düşük oluyor.

3080 stoklara geldiğinde açsanız konuyu daha iyi olur. Çünkü şimdi topladığımız sistem 15.000 TL ise, 3080 stoklara geldiğinde belki de 20.000 TL olacak. Bu yüzden en iyisi konuyu 3080 stoklara geldiğinde açmak olacaktır.

Ben herhangi bir sistemi beğenmediğimi mi belirttim? Ben sadece alacağınız zaman bu konuyu açmak daha iyi olur dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı