15.000-16.000 TL masaüstü sistem tavsiyesi

Sofi96

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhaba arkadaşlar,

15-16 bin TL bütçe ile sistem toplamak istiyorum.

Hazır sistemlere baktım 15.000'e ekran kartı olarak 1660'lı sistemde var 3060'lı sistemde mevcut.

Ekran kartı 3060 veya dengi bir kart olursa çok memnun kalırım.

Bütçemi doğru kullanmak istiyorum. ( 17-18k barajına çıkartabilirim ancak bir sistem için o kadar çok uçmak istemiyorum. Çünkü bu sonra 18'i 20 yapayım diye yukarı doğru çıkıyor. Çok ekstra güzel bir sistem olursa ancak 17-18k o seviyelere çıkabilirim.)

Not: ( M.2 SSD ve sabit disk elimde mevcut. Sistem toplarken, veya hazır sistem önerirken, sabit disk veya SSD kullanmanıza gerek yok, o bütçeyi diğer parçalara ekleyebilirsiniz.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna bakabilir + olarak anakart ve ekran kartını 3 fanlı olarak değiştirebilirsiniz. Daha iyileride bulunabilir özellikle GameGaraj a bakmakta fayda var.

GameGaraj'da çok iyi sistemler var. Yerine gidip almayı düşünüyorum. Sizce güvenilir bir yer midir? Daha önce hiç alışveriş yapmadım.

İnternet sitesinden neden sipariş vermiyorsunuz?

İnternet sitesinde sürekli farklı şeyler yazıyor. Sistem darboğaz oluyor, şu kalmamışsa şunu yolluyoruz, şu olmazsa şunu yolluyoruz gibi vs. biraz itici geldi. Ayrıca kart üzerinden ödemek yerine kendileri için komisyon kaybına uğramamak gibi avantajı olan direk nakit ödeme talep ediyorum kabul etmiyorlar garip :)

Geri
Yukarı