15.000-17.000 TL İş Odaklı Sistem Toplama

tolgaaslan94

Hectopat
Merhabalar. İş için bilgisayar toplamak istiyorum ama bu konularda çok bilgisizim. 2.5D animasyon programlarında ve yer yer 3D animasyon programlarında kısa animasyon filmleri yapmak için bilgisayar almam ya da toplamam erekli. Bendeki artık yeterli gelmiyor ve uzunca süre bana sorunsuz kullanım sunabilecek bilgisayar toplamak istiyorum.

Sürekli olarak render alabileceğim animasyon yaparken çoklu katmanlarda ve geçişlerde kasmayacak oldukça güçlü bir bilgisayar toplamam için lütfen yardım eder misiniz?

Not: 15 bin en fazla 17 bin lira kadar ayırabilirim. (Uzunca süre dayanması çok önemli çünkü tekrar yenileyemem)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. İş için bilgisayar toplamak istiyorum ama bu konularda çok bilgisizim. 2.5D animasyon programlarında ve yer yer 3D animasyon programlarında kısa animasyon filmleri yapmak için bilgisayar almam ya da toplamam erekli. Bendeki artık yeterli gelmiyor ve uzunca süre bana sorunsuz kullanım sunabilecek bilgisayar toplamak istiyorum.

Sürekli olarak render alabileceğim animasyon yaparken çoklu katmanlarda ve geçişlerde kasmayacak oldukça güçlü bir bilgisayar toplamam için lütfen yardım eder misiniz?

Not: 15 bin en fazla 17 bin lira kadar ayırabilirim. (Uzunca süre dayanması çok önemli çünkü tekrar yenileyemem)

İş İstasyonum bu MacOs iş istasyonum satılık değerlendirebilrisin. 0534 322 5585 👍

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190726-105523_Chrome.jpg
    Screenshot_20190726-105523_Chrome.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 54
Ultra bir sistem oldu. Koyduğum anakartın yanında kaliteli bir sıvı soğutma veriyorlar kısa süreliğine bu yüzden hemen almanızı tavsiye ederim. İşlemci olarak:
AMD Ryzen 9 3800X Soket AM4 3.9GHz 32MB Cache İşlemci
Emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim.
İş İstasyonum bu MacOs iş istasyonum satılık değerlendirebilrisin. 0534 322 5585 👍
teşekkürler ama sıfırdan faturası kendi üzerime bir ürün alma niyetindeyim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı