15.000 - 20.000 TL Araba Önerisi

canererten96

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, başlıkta öneri dediğime bakmayın aslında sorularıma yanıt almak için ve tavsiye için açtım. Yılbaşında araba almayı planlıyorum ancak bütçe gördüğünüz gibi :) Aklımda Honda Civic 1996-2000 modeller var, aldığımda sizce parça sıkıntısı yaşar mıyım? Parça fiyatları pahalı mı ve aldığımda boya/jant olsun masraf yapmaya değer mi? 4-5 sene kullanmayı düşünüyorum açıkçası. Civicler de tuning olayına biraz daha yatkın tatlı bir araba bildiğiniz gibi. Sizlerin yorumu çok önemli, şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Civic tamam dayanıklı olabilir ama ülkemizde saçma bir sevdalısı var ve ederinden pahalıya satılmakta. Bence 20bin liraya biraz daha güncel arabalara bakabilirsin. Renault'dan 2008 falan bir araba alırsın gibi rahat 20.000'e.
Çok eski arabayı alıp başına dert açma derim ben.

Civic tamam dayanıklı olabilir ama ülkemizde saçma bir sevdalısı var ve ederinden pahalıya satılmakta. Bence 20bin liraya biraz daha güncel arabalara bakabilirsin. Renault'dan 2008 falan bir araba alırsın gibi rahat 20.000'e.
Çok eski arabayı alıp başına dert açma derim ben.
Biraz geç oldu kusura bakmayın, teşekkürler Renault modellere de bakacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı