10.000-15.000 TL Araba Tavsiyesi

Blue Life

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
10.000 - 15.000 TL bütçeli aile arabası önerebilir misiniz? Dizel olması önceliklidir. Düşündüğüm marka ve model yok.

Dostum şu sıralar o fiyata araba bulmak zor malesef. 2. El piyasası fena halde arttı. Albea 1.3 multijet dizel önerebilirim en yakın fiyatlı olarak.

Citroen C2 veya C3 (2005 Civarı)
Opel Corsa ( 2004 Civarı tek kapılı olanları)
Peugeot 206 1.4 HDİ (2003 Civarı)
Hyundai Accent (2004 Civarı)

Bütçenize uygun bu tür araçlar var, alırken motor bakımlarının yaptırılmış olmasına dikkat etmeniz cebiniz için kaçınılmaz bir iyilik olacaktır.

15.000 TL gibi kısıtlı bir bütçe ile araba alırken mutlaka işletim maliyetini de düşünmekte fayda var. Trafik Sigortası bedelini baştan öğrenmek, muayene ücreti, bakım ve yakıt ücreti gibi konuları da değerlendirmek gerekiyor. Araba durduğu yerde masraf kapısı olduğu için sadece satın alırken vereceğiniz parayı düşünmemenizi öneririm.

Dizel olması öncelikli demişsiniz fakat toyota corolla bakmanızı tavsiye ederim 7 sene kullandım saat gibi çalışmaktadır toyotanın en çok satan modeli 1997 corolla dır

Dosya Ekleri

• images (1).jpg
    images (1).jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 305
Chevrolet almak mantıklı bir karar değil yine söylüyorum toyota corolla saat gibidir oto tamircinin unutursun yerini

Geri
Yukarı