15.000-20.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15000-20000

KAPINO

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşım için oyuncu bilgisayarı araştırmaktayım. Kendisi halihazırda ASUS notebook kullanıcısı ve memnun olduğundan öncelik olarak bu fiyat aralığında yeni bir ASUS laptop almak istiyor. (TUF Gaming serisi gibi) tabii ki ASUS'tan daha iyi alternatifler var ise onunda olabileceğini söylüyor. (Monster notebook vs. için sorularda sordu)

Kısacası maksimum 20000 TL'ye kadar öncelikli olarak ASUS veya daha iyi bir muadili oyuncu bilgisayarı önerebilirseniz çok sevinirim 😊

Buyrun, illa Asus lazimsa.

Asus şart değilse Lenovo IdeaPad Gaming 3 5800H RTX 3060 var piyasada.

Hocam 5800H iceren modeli var daha ucuza.

Çok teşekkür ederim. Lenovo'da oldukça güzelmiş. Isınma ve kasa yapısı itibarıyla tavsiye eder misiniz?

Hocam 5800H iceren modeli var daha ucuza.
Merhaba bende aynı bütçe bandında laptop arıyorum. Önerdiğiniz ürünün 3050 olanı için şarj sorunu olduğu söyleniyor, 3060 da da aynı sorun var mı?
20 bin bandının biraz üstüne çıkıp Legion 5 ve Omen 17 ürünleri daha mantıklı seçimler olabilir mi?

Merhaba bende aynı bütçe bandında laptop arıyorum. Önerdiğiniz ürünün 3050 olanı için şarj sorunu olduğu söyleniyor, 3060 da da aynı sorun var mı?
20 bin bandının biraz üstüne çıkıp Legion 5 ve Omen 17 ürünleri daha mantıklı seçimler olabilir mi?

3050 modelinde 135W adaptör olduğu için yetersiz geliyor ancak 3060 modelinde 170W adaptör var fazlasıyla yeterli, sorun çıkarmaz.

Eğer bütçeniz zorlanmayacaksa Omen 17 güzel bir tercih olur ancak bütçeniz halihazırda 16-17k civarı ise bütçe arttırıp almak saçma ve sebepsiz aksiyon olur.

3060 modelde o sorun yok.
Ama Legion 5 olmasa da Omen 17 almak zekice.

Yeni konular

Geri
Yukarı