15.000-20.000 TL laptop onerisi

luckluckii

Hectopat
15-20.000 araliginda laptop ariyorum. Vatandan ASUS Vivobook onerisi yapabilecek var mi 16 GB RAM'li? Vatan olma sarti kredi kartina 1 yil taksit imkani var. Laptop oyun icin degil ev, is icin.

Son düzenleyen: Moderatör:
MacBook Air M1 düşünebilirsiniz bu bütçede, istemezseniz eğer;

Bütçeniz içinde Vatan'da satılan Vivobook'lar arasında 16 GB halihazırda bulamadım. İlla Vivobook ve 16 GB RAM olsun derseniz;

İncehesap kredi kartına taksit yapabiliyor. İlla Vivobook alma gibi bir şartınız yoksa bu bilgisayarda gayet işinizi görebilir;

MacBook Air M1 düşünebilirsiniz bu bütçede, istemezseniz eğer;

Bütçeniz içinde Vatan'da satılan Vivobook'lar arasında 16 GB halihazırda bulamadım. İlla Vivobook ve 16 GB RAM olsun derseniz;

İncehesap kredi kartına taksit yapabiliyor. İlla Vivobook alma gibi bir şartınız yoksa bu bilgisayarda gayet işinizi görebilir;

Vivabooklar 30 bine gitmis. 2 gun de zam gelmis. Yoksa bulmustum 16GB RAM li. 16GB RAM li istememde ki sebep 4GB larda surunmus olmam. Casper caleron islemcili laptob ve lenova all PC de cok surundum halen surunmekteyim. 1050 TI ekran kartli laptobumda ise 16GB RAM ile 5 yil sonra bile bayag super calisiyor. En azindan oyunsuz bolumlerinde.

Ne yapacagimi bilmiyorum dogrudan anlamiyorum bu isleri. Hangisi memnun eder bilemiyorum. Tek istegim 3 yilda pert olmayacak bir laptob.

Uzun ömür istiyorsanız ve MacBook Air M1 alabilirsiniz. Onun dışında attığım modeller de güzel. Lenovo işinizi görür günlük kullanım için. Tasarımı ve ekstra olarak içinde 3050 bulunması ile İncehesap üzerindeki Vivobook modeline bakabilirsiniz. Vatan linkini bıraktığım Vivobook fiyat olarak güzel, RAM upgrade kendiniz yapabilirsiniz.

Son yazinizi okumadan once kendime 6 tane secmistim. Ayni fiyat bandinda. Onlar sunlar

Son yazinizi okuduktan sonra aklim MAC'e gitti ama onlarada Flash veya HDMI kablo takilabiliyor mu bilmiyorum. Hic MAC sahibi olmadim. O yuzden Apple cok cesaret edemedim. Baktigim MAC suydu;

15 bin lik ASUS laptop fiyatiyla ilgimi oldukca cekiyor. Ama uzerine 3-4 bin daha koyup daha kaliteli birseyi almayi tercih ederim. Ornegin ya Mac ya da 22 bin bandinda bir ASUS.

Bu kadar VATAN israrinda olma sebebim ADANA'da yasiyorum. Direkt magzaya gidip alacagim. Herhangi bir internet magzasindan alamam.

Hub alarak hem USB bellek hem de HDMI gibi giriş-çıkışları kullanabilirsin MacBook tarafında. İş ve genel kullanım için düşündüğünüz için 3050 olan modeli hariç tutuyorum. OLED paneller çok iyi, retine ekranda bir o kadar güzel. MacBook Air M1 veya bu modeli alabilirsin.

Hub alarak hem USB bellek hem de HDMI gibi giriş-çıkışları kullanabilirsin MacBook tarafında. İş ve genel kullanım için düşündüğünüz için 3050 olan modeli hariç tutuyorum. OLED paneller çok iyi, retine ekranda bir o kadar güzel. MacBook Air M1 veya bu modeli alabilirsin.
Dusundum dusundum Apple karar verdim. Cumartesi sabahi gidebilirsek sundan alacagim. Macbook Air Z124M116256-TQ6 M1 16Gb-256Gb Ssd-Retina-13.3"-Space Grey fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Geri
Yukarı