15.000-20.000 TL'ye sistem önerisi

berkmelike58

Femtopat
Daha fazla  
Eşim için Sims4 özellikle kaldırabilmesini istemiştim ama tabii sadece o değil GTA 5, savaş tarzı oyunlar PUBG, CS:GO gibi ek olarak işim evden olduğu için Adobe programları Excel gibi işlemleri rahat görmem lazım. Fiyat aralığım 15-20 bin bir sistem ayarladım monitör ASUS 27" 144Hz 1ms, sistem ise AMD Ryzen 5 5500 | 2 X 8 GB DDR4 | Radeon RX 6600 XT 8 GB | 512 GB SSD 18.500 toplam işeme yarar mı beni uzun süre götürür mü? Yardımlarınızı bekliyorum.

27 inc olarak bakmıştım hocam ekran büyük şekilde daha iyi eğlence alıyorum 27 olarak tavsiyeniz var mıdır? Ve sistemde okey değil mi sorun yok fiyatları artmadan alayım diyorum.

Buyurun hocam.

Buyurun hocam.
çok teşekkürler hocam orada tükenmiş başka bir siteden ayarladım onuda, son yazdığım sistem ile alıyorumo halde ilginize teşekkürler tek başıma halledemezdim yeterli bilgim olmadığından emeğinize sağlık

arkadaşın attığımı hocam?

şuan için 512 idare eder gibi çok fazla oyun çünkü yüklemeyeceğim ilk etapta, ek olarak sadece kasıyı değiştirdim çok ufak bir fark ile 4 fanlı olarak görüntüde ki mevcut sistemi yapıyorum ufak fark oldu ama beni götürsün uzun süre yeterli olmuşken de güzel olsun bu şekilde uygun mudur? çok teşekkürler ilginiz içinde deneyimleyip hemen bilgi vereceğim sistemi de
düzeltme=fiyat olarak 200 eksik olacak monitör sadece fiyat oranı gözüksün diye ekledim asus 27'' 144hz 1ms olacak
Hocam kasayı Frisby yapmayın, Cougar'ın kırmızı fanlı kasasını yapın. Anakartı kesinlikle B550m-K yapın. B450m eskide kaldı artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı