15.000 - 21.000 TL Gaming laptop önerisi

Akmansksk

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Arkadaşlar ben 1 hafta içinde bir Gaming laptop almayı düşünüyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi 15-21k arası bir şey düşünüyorum. Ama bu konuda çok bilgim yok o yüzden küçük bir araştırma sonucu linkteki bilgisayarı buldum.

Mümkünse bu bilgisayar hakkındaki düşüncelerinizi ve bunun gibi başka bilgisayar önerilerinizi görmek isterim

Şimdiden teşekkür ediyorum.

ROG STRIX kasası şık ve güzel ama 1000 lira uyguna Victus 3050 Ti almak daha iyi olur.

Hocam şimdi Victus ROG'dan genel olarak daha mı iyi yoksa sadece ekran kartı mı?

Arkadaşım da 3050Ti ekran kartı olan laptopu var istersen bir sorayım satıyorsa numarasını veririm. 15.000den falan da ucuza almıştı herhalde.

Herkese merhaba,
Arkadaşlar yakın zamanda bir bilgisayar alacağım. Bilgisayarı oyun ve yazılım tarzı işler için kullanacağım 2 3 bilgisayarın arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi?

Ürünler:

Ben ROG STRIX'i almayı düşünüyorum, başka tavsiyelere de açığım.

Merhaba. Model yükseltmek için elden çıkarmayı düşündüğüm bir ASUS ROG STRIX G15 bilgisayarım var. i710870H ve RTX 2060 6 GB donanımı var. Garantisi devam ediyor. Kondisyon olarak 0'dan farksız. Düşünürseniz yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Ben kullandığım ve memnun olduğum için Victus öneririm. Rog Strix hakkında pek bilgim yok ama diğer Asus serileri kadar sevilmiyor, onu biliyorum.

Geri
Yukarı